مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به عنوان یکی از یازده بازیکن برتر فصل گذشته لیگ برتر پرتغال انتخاب شد و در تیم منتخب این فصل از رقابت‌ها قرار گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت لیگ برتر فوتبال پرتغال نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را در فهرست 11 نفره تیم منتخب این رقابت‌ها در فصل 22-2021 قرار داد.

این سایت با تمجید از طارمی نوشته است: تیم منتخب فصل با انتخاب طارمی کامل شد. مهاجم تیم پورتو یکی از چهره‌های برجسته لیگ بود که به طور مستقیم در ثبت 31 گل برای آبی‌و‌سفیدپوشان نقش داشت. طارمی که بهترین فصل دوران بازیگری‌اش را سپری کرد، یکی از نفراتی است که بیشترین رأی را از سوی مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های لیگ برتر برای حضور در تیم منتخب فصل انتخاب شده‌‌اند.  مهاجم ایرانی که هر هفته بر میزان تأثیرگذاری‌اش در تیم تحت هدایت سرجیو کنسیسائو افزود، در مجموع 2 هزار و 613 دقیقه در لیگ بازی کرد که در این مدت زمان 20 گل زد و 11 پاس گل داد؛ آماری که نشان می‌دهد او برای تیم آبی‌و‌سفیدپوش چه نقش تأثیرگذاری داشته است.

مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال , تیم ملی فوتبال ایران ,

سایت لیگ برتر پرتغال در ادامه می‌نویسد: به این ترتیب طارمی با تأثیرگذاری مستقیم در 31 گل از 86 گل تیمش در این فصل از لیگ برتر و همچنین 5 بار کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقه ، به عنوان آخرین نفر تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال در فصل 22-2021 انتخاب شد.

 حضور 2 فوتبالیست ایرانی در جمع 10 بازیکن برتر آسیا/ طارمی پایین‌تر از ستاره تاتنهام در رده دوم

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.