مهام پرتغالی به احتمال زیاد هفته آینده قرارداد خود را با تیم رم امضا خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 و به نقل از فوتبال ایتالیا، آنجلو دی لیویو و فابیو پتروتزی، بازیکنان سابق رم تایید کردند که رم به جذب کریستیانو رونالدو بسیار نزدیک است. کریستیانو رونالدو یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد اما عملکرد ضعیف تیم در فصل قبل باعث شده است تا احتمال جدایی او زیاد باشد.

دی لیویو بازیکن سابق رم در مصاحبه ای گفت: من از طریق تعدادی از منابع می دانم که رم در حال تلاش برای جذب کریستیانو رونالدو است و هفته آینده جذب این بازیکن را اعلام می کند. با یکی از دوستانی که در تلویزیون کار می کند صحبت کردم و چند روز پیش از یکی از مسئولان مهم باشگاه خبر مذاکره برای کریستیانو را شنیدم.

خورخه مندس مدیربرنامه های رونالدو، مدیر برنامه ژوزه مورینیو نیز است و این می تواند جذب رونالدو را برای رم امکان پذیر کند. رونالدو در رئال مادرید ۳ سال زیر نظر مورینیو کار کرد و با این تیم قهرمانی در لالیگا، سوپرجام و جام حذفی را به دست آورد.

فابیو پتروزی، یکی دیگر از بازیکنان سابق رم اضافه کرد: من از منبعی بسیار قابل اعتماد می دانم که رم تمام تلاش خود را می کند تا کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد و فقط جزئیات این قرارداد باقی مانده است و باید رونالدو را بازیکن رم در فصل بعد دانست.

رونالدو می خواهد منچستریونایتد را پس از یک فصل ضعیف ترک کند زیرا آنها جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب نکردند. هرچند رم نیز سهیه لیگ قهرمانان را کسب نکرد و مثل یونایتد فصل بعد در لیگ اروپا حضور خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.