خوشحالم به ورزشگاه‌های امارات برگشتم

تیم فوتبال اتحاد کلبا سه‌شنبه شب اولین تمرین خود را با هدایت فرهاد مجیدی برگزار کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که فصل جدید مسابقات لیگ امارات از شهریور ماه آغاز خواهد شد، اتحاد کلبا برنامه آماده‌سازی خود برای فصل جدید را با هدایت سرمربی ایرانی خود فرهاد مجیدی و در حضور تمامی بازیکنان به جز فیلیپ کیس اسلواکیایی که اخیرا قرارداد خود را امضا کرده است، آغاز کرد.

این در حالی است که شاگردان مجیدی از روز ۲۹ تیر برای برگزاری اردو راهی اتریش خواهند شد تا ادامه تمرینات خود را در خارج از کشور برگزار کنند.

محمد مطر الزعابی نایب رئیس اتحاد کلبا و محمد عبدالله سرپرست تیم پیش از برگزاری اولین تمرین تیم، نشستی را با بازیکنان و کادر فنی برگزار کردند و در این جلسه در خصوص اهداف باشگاه در فصل جدید صحبت کرده و از اعضای تیم خواستند تا از این اردو ها و برنامه های تمرینی نهایت استفاده را داشته باشند تا تیم با آمادگی کامل فنی وارد مسابقات شود. او همچنین تاکید کرد تمام امکانات در اختیار تیم قرار داشته شده تا آنها فصلی مثال زدنی را برای هواداران رقم بزنند.

الزعابی همچنین در خصوص شرایط اتحاد کلبا برای جذب بازیکنان خارجی توضیح داد: آقای مجیدی اسامی زیادی پیشنهاد داده‌اند اما تا این لحظه تصمیم نهایی گرفته نشده است؛ تیم به چند بازیکن نیاز دارد و باشگاه در تلاش است تا بازیکنانی را که سرمربی نام آنها مطرح کرده، جذب کند.

او تصریح کرد: باشگاه به دنبال بازیکنان سطح بالایی برای عقد قرارداد است تا عملکرد خوبی برابر حریفان خود داشته باشد. البته حبیب الفردان و سلطان عادل بازیکنان خوبی هستند اما قرارداد ها هم طوری بسته می‌شود که بهترین نفرات به تیم ملحق شوند.

xm13gpmq

پس از صحبت های الزعابی، فرهاد مجیدی هم با اعضای تیم صحبت کرد و گفت: خیلی خوشحالم بار دیگر به ورزشگاه های اماراتی برگشتم؛ استادیوم هایی که با الوصل، شباب الاهلی، العین و النصر خاطرات خوبی در آنها رقم زده‌ام.

مجیدی سپس در مورد برنامه آماده‌سازی تیمش توضیح داد: کادرفنی برای بازیکنان شش هفته برنامه آماده‌سازی تدارک دیده که در سه مرحله انجام خواهد شد؛ در مرحله اول تمرینات در امارات برگزار می‌شود تا بازیکنان تمرینات بدنسازی خود را دنبال می‌کنند، پس از آن هم اعضای تیم راهی اردوی خارجی می‌شوند و چهار بازی تدارکاتی برگزار خواهند کرد و در مرحله آخر هم با بازگشت به امارات، تمرینات از سر گرفته خواهد شد.

او در پایان گفت: در روز های پیش رو پرونده جذب بازیکنان خارجی هم به پایان می‌رسد تا تیم با نفرات کامل در اردوی اتریش حاضر شود. ما می‌خواهیم با تیم کاملی تمرین کنیم با حس مسئولیت پذیری و همکاری کامل وارد مسابقات شویم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.