بایرن مونیخ با یوونتوس به توافق شفاهی رسیده است تا ماتییس دی لیخت مدافع میانی این تیم را با مبلغی بالغ بر ۸۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این خرید به یونتوس تضمین شده است که ۷۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد و افزودنی‌ها در میزان احتمال دستیابی به آنها متفاوت است. پس از یک روز مذاکرات بین باشگاه ها، قراردادی منعقد شد. دی لیخت، که با شرایط شخصی به توافق رسیده، در حال آماده شدن برای امضای قرارداد تا سال ۲۰۲۷ با این غول فوتبال آلمان است.

تیم سرشناس آلمانی برای جذب دی لیخت ۸۰ میلیون یورو پرداخت کرد تا این بازیکن گران‌ترین مدافع تاریخ این باشگاه لقب گیرد. قهرمان آلمان پس از امضای قرارداد فروش روبرت لواندوفسکی مهاجم به بارسلونا با مبلغی که می‌تواند به ۵۰ میلیون یورو برسد، مذاکرات برای دی لیخت را افزایش داد. دی لیخت که مورد نظر چلسی نیز بود، در سال ۲۰۱۹ از آژاکس به یوونتوس پیوست در این مدت نیز ۱۱۷ بازی را برای تیم فوتبال یونتوس به میدان رفت.

این بازیکن ۲۲ ساله در آستانه تبدیل شدن به دومین ملی پوش هلندی است که در تابستان امسال پس از هافبک رایان گراونبرچ به بایرن می‌پیوندد. بایرن همچنین سادیو مانه را از لیورپول و نوشیر مزرویی مدافع راست را از آژاکس خریداری کرده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.