دروازه‌بان تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است که ماتیس دلیخت خرید خوبی برای این تیم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مانوئل نویر که در حال حاضر به همراه تیم فوتبال بایرن مونیخ در اردوی پیش‌فصل آمریکا حضور دارد، در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» در خصوص مدافع چند فصل اخیر یوونتوس که پیوستنش به بایرن مونیخ قطعی شده، گفت: دلیخت بازیکنی است که می‌تواند در زمین رهبری کند، کاریزما دارد و یک مدافع فوق‌العاده است. چیزی که حس می‌کنم و با توجه به بازی‌های که اخیراً از ماتیس دیدم، باید بگویم که سبک بازی او به فوتبال آلمان خیلی نزدیک است. فکر نمی‌کنم زمان زیادی طول بکشد تا دلیخت در تیم جا بیفتد. ماتیس کیفیت خود را به بایرن اضافه خواهد کرد. بازیکنان هلندی همیشه حضورشان در بایرن مونیخ خوب جواب داده است و من پیش از این سابقه بازی با چند تن از آنها را داشته‌ام.

وی همچنین در خصوص جدایی روبرت لوندوفسکی و پیدا کردن جانشین او اظهار داشت: هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، این بدین معنا نیست که ما بازیکنی را به خدمت نخواهیم گرفت. به شخصه انتظار دارم که اتفاقی بیفتد (پیدا کردن جانشین برای لواندوفسکی). در مورد لواندوفسکی هم باید بگویم که ما مهاجمی را از دست دادیم که تعداد گل‌های زده‌ای را برای ما تضمین می‌کرد اما حالا باید بار این مسؤلیت را به دوش چند بازیکن پخش کنیم. ما اکنون کمی انعطاف‌پذیری بیشتری در خط حمله داریم که برای همه ما مهم است که گلزنی کنیم.

دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن مونیخ در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره هم‌تیمی سنگالی‌اش که در این تابستان از لیورپول جدا و به جمع باواریایی‌ها پیوست، خاطرنشان کرد: مانه از همان آغاز تمرینات حضور داشت و این نشان می‌دهد که او بازیکنی در کلاس جهانی است. سادیو نگرش درستی دارد. ما از حضور او در بایرن در چند سال آینده بسیار لذت خواهیم برد.

شاگردان یولیان ناگلسمان در اولین بازی پیش‌فصل خود در تاریخ 20 جولای (29 تیر) مقابل دی‌سی‌ یونایتد قرار خواهند گرفت، تیمی که هدایتش برعهده وین رونی است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.