یک رسانه ایتالیایی می‌گوید انتقال میرالم پیانیچ، ستاره بوسنیایی بارسلونا، به آث میلان قطعی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ایتالیا، کالچیو مرکاتو اعلام کرد انتقال میرالم پیانیچ، ستاره بوسنیایی باشگاه بارسلونا به آث میلان قطعی شده است. پیانیچ در حال حاضر با کسب اجازه از بارسا برای جشن تولد پسرش به شهر نیس در فرانسه سفر کرده است و در اردوی پیش‌فصل بلوگرانا حضور ندارد.

پیانیچ که در اولین بازی تدارکاتی پیش‌فصل بارسا، در مقابل اولوت، دقایقی در میدان حضور داشت به همراه دیگر بازیکنان این تیم به آمریکا سفر نکرد و در دیدار ساعاتی دیگر بارسلونا مقابل اینترمیامی حضور نخواهد داشت.

این هافبک بوسنیایی از جمله بازیکنانی بود که پیش از شروع پیش‌فصل شایعات زیادی درباره جدایی‌اش مطرح شد. این در حالی است که برخی رسانه‌ها معتقد بودند پیانیچ شخصا تمایلی به جدایی ندارد و به ژاوی اعلام کرده مایل است فصل آینده را برای تیم او بازی کند.

rtaieujq

کالچیو مرکاتو امروز گزارش داد آث میلان درخواستی به بارسا ارائه کرده و خواهان انتقال قرضی پیانیچ به مدت یک فصل شد. با توجه به تمایل بارسا برای جدایی پیانیچ، احتمال موافقت کاتالان‌ها با درخواست میلان بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو بعد از انتشار این خبر با نزدیکان پیانیچ تماس گرفت تا صحت آن را جویا شود. این روزنامه اعلام کرد نزدیکان ستاره بوسنیایی از پاسخ مستقیم طفره رفته و گفتند او فعلا درگیر جشن تولد پسرش است و ظرف روزهای آینده تصمیم خود را اعلام خواهد کرد. موندو دپورتیوو می‌گوید نزدیکان پیانیچ، احتمال انتقال قرضی او به میلان را تکذیب نکردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.