با کم رنگ شدن رویای جذب میلان اشکرینیار، پاری‌سن ژرمن در حال مذاکره برای جذب نوردی موکیله، ملی‌پوش فرانسوی لایپزیش است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پاری‌سن ژرمن در هفته‌های اخیر به‌شدت برای جذب میلان اشکرینیار، مدافع اسلواک اینتر تلاش کرد و در نهایت نتوانست رضایت مدیران نراتزوری برای این انتقال را جلب کند. پیشنهاد باشگاه فرانسوی فراتر از 60 میلیون یورو نرفت و در پایان و با منتفی شدن انتقال گلیسون برمر به اینتر، نام میلان اشکرینیار نیز از لیست فروش این باشگاه خارج شد. اما به نظر می‌رسد پاری‌سن ژرمن چند روزی است پروژه جذب بازیکنان جانشین را آغاز کرده و فاصله‌ای تا خرید یک مدافع جدید ندارد.

نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد پاری‌سن ژرمن در حال مذاکره با مدیران لایپزیش برای جذب نوردی موکیله، مدافع این تیم است و به‌صورت شخصی با خود این بازیکن فرانسوی به توافق اولیه دست یافته است. مدیران پاریس در چند روز گذشته مذاکرات خود را برای جذب نوردی موکیله آغاز کرد و این روند در چند ساعت اخیر پیشرفت زیادی داشته است. مبلغ انتقال حدود 10 میلیون یورو فراتر خواهد رفت و با توجه به اینکه قرارداد موکیله در پایان فصل بعد با لایپزیش به اتمام می‌رسد، پروسه جذب او چندان دشوار نخواهد بود.

njzd3rnk

 

همچنین کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پاری‌سن ژرمن شیفته عملکرد و قدرت تطبیق پذیری این مدافع فرانسوی بوده و معتقد است که موکیله بلندقامت می‌تواند در ترکیب تیمش درخشان ظاهر شود. موکیله بازیکنی چند پسته است و می‌تواند در شرایط مختلف برای کریستوف گالتیه به میدان برود.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.