ژوزه مورینیو، سرمربی رم، بار دیگر برای متقاعد کردن بازیکنی شخصا دست به کار شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 جذب بازیکنان شناخته شده و تقویت فهرست فعلی بازیکنان رم در این پنجره نقل و انتقالات اهمیت زیادی برای مورینیو دارد. 

این مربی پرتغالی فصل گذشته موفق شد جالوروسی‌ها را به قهرمانی لیگ کنفرانس اروپا برساند و حالا امیدوار است که موفقیتش را در این فصل نیز ادامه دهد و به همین دلیل نیاز به جذب بازیکنان مدنظرش برای فصل 23-2022 دارد. 

پیش از این گفته شده بود که او شخصا برای جذب پائولو دیبالا دست به کار شده و با این بازیکن تماس گرفته تا او را راضی کند که به جمع بازیکنان رم ملحق شود. 

اتفاقی که در نهایت و در کمال ناباوری، در حالی که عده‌ای اطمینان داشتند که دیبالا پیراهن اینتر را برای فصل آینده به تن خواهد کرد، رخ داد و این بازیکن آرژانتینی تصمیم گرفت به جمع شاگردان مورینیو اضافه شود. 

حالا بسیاری از منابع خبری فوتبال ایتالیا از جمله اسکای اسپورت و اسپورت ایتالیا مدعی شده‌اند که مورینیو این بار با جورجینیو واینالدوم تماس گرفته و از او خواسته که به پایتخت این کشور منتقل شود. 

این بازیکن یک سال پیش از لیورپول جدا شد و به عنوان بازیکن آزاد راهی پاری سن ژرمن شد اما نتوانست نمایش خوبی در این تیم داشته باشد و حالا توسط کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پی اس جی، در فهرست بازیکنانی که اجازه جدایی در این تابستان را دارند قرار گرفته است. 

با این حال، کار انتقال او به رم کمی دشوار به نظر می‌رسد چون آنها خواهان جذب این هافبک به صورت قرضی هستند و به این ترتیب پی اس جی باید نیمی از دستمزد 9 میلیون یورویی او را پرداخت کند و شاید این موضوع مورد قبول مدیران این باشگاه فرانسوی قرار نگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.