سرمربی رئال مادرید بعد از شکست برابر بارسلونا اعتراف کرد که نبود بنزما در کارهای هجومی بسیار تاثیرگذار بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از مارکا، رئال مادرید در دیدار دوستانه برابر بارسلونا با یک گل شکست خورد. کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خوب و پایاپای بود به ویژه در نیمه نخست. تغییرات زیادی در ترکیب تیم داشتیم و همین باعث شد تا برای هماهنگ شدن به زمان نیاز داشته باشیم.

او ادامه داد: تیم در فصل آمادگی است و برای بهتر کردن حالت بدنی بازیکنان باید به همه آنها بازی داد و من چنین کاری را انجام دادم. با آمدن مودریچ، کروس و کاسیمیرو وضعیت بهتر شد.

آنچلوتی درباره غیبت بنزما گفت: هیچ بازیکنی در جهان نمی تواند جای خالی بنزما را در رئال مادرید در کند و طبیعی است که در غیاب این بازیکن در کارهای هجومی مشکل داشته باشیم. بنزما فعلا آماده نیست. در بازی بعدی به او ۴۵ دقیقه بازی می دهم تا رفته رفته او را آماده کنیم.

او درباره استفاده از رودیگر در جناح چپ گفت: از عملکرد او در کناره‌ها خوشم آمد. دیوانه نیستم و می دانم که پست او مدافع آخر است اما او هم مانند آلابا توانایی بازی کردن در سمت چپ را دارد.

سرمربی رئال مادرید در پایان درباره هازارد گفت: این بازیکن می تواند به عنوان مهاجم کاذب هم بازی کند اما برای آماده‌تر شدن به زمان نیاز دارد. هازارد از بازیکنانی است که می تواند در چند پست بازی کند. هنوز تیم ما در شرایط آیدال قرار ندارد و به زمان نیاز داریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.