پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی برای جذب فرنکی دی‌یونگ، بازیکن مورد نظر منچستریونایتد ارائه کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی برای جذب فرنکی دی‌یونگ، بازیکن مورد نظر منچستریونایتد ارائه کرده است.

به نظر می رسد بارسلونا ناچار است که راه خود را از هافبک هلندی یعنی دی‌یونگ جدا کند تا مجموع دستمزدهای خود را کاهش دهد و برای پرداخت بدهی‌ها، ثبت قراردادهای جدید و جذب بازیکنان جدید بودجه جمع آوری کند.

به گزارش سایت ال ناسیونال، پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی برای جذب این هافبک ارائه کرده است. ناصر الخلیفی، مدیرعامل این باشگاه پاریسی از طرفداران ستاره سابق آژاکس و فعلی بارسا است.

فرنکی دی‌یونگ در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۷۵ میلیون یورو از آژاکس به بارسلونا پیوست. او در سه فصل گذشته به طور ثابت برای بارسا بازی کرده و در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ یکی از اعضای برجسته ترکیب اصلی تیم ژاوی بود.

با این حال، وضعیت مالی وخیم بارسلونا آنها را مجبور کرده است تا راه خود را از برخی از دارایی‌های ارزشمند خود جدا کنند. باشگاه در تابستان امسال آندریاس کریستنسن، فرانک کسیه، رافینیا و رابرت لواندوفسکی را به خدمت گرفته است و برای متعادل کردن شرایط باید چند بازیکن را بفروشد.

بارسلونا تمایل خود را برای جدایی فرنکی دی‌یونگ در طول پیش فصل به وضوح اعلام کرده است. هافبک هلندی در هر سه بازی دوستانه غول کاتالان به عنوان بازیکن تعویضی حضور داشت و حتی به عنوان مدافع میانی نیز به میدان رفت.

پاری‌سن‌ژرمن وارد رقابت شد/ حمله پاریسی‌ها به هدف بزرگ منچستریونایتد

مقامات بلوگرانا به او اطلاع داده‌اند که از زمان بازی او کاسته خواهد شد و در صورت ماندن در باشگاه، ممکن است در پست مورد علاقه خود یعنی هافبک بازی نکند.

گفته می‌شود منچستریونایتد حاضر بوده برای خدمات این بازیکن هلندی ۸۰ میلیون یورو بپردازد. این باشگاه به شدت به تقویت خط هافبک نیاز دارد زیرا ماه گذشته پل پوگبا و نمانیا ماتیچ از این تیم جدا شدند.

سرمربی جدید شیاطین سرخ، اریک تن‌هاخ، مشتاق است تا با فرنکی دی‌یونگ، ستاره سابق آژاکس در اولدترافورد متحد شود. با این حال، این بازیکن ۲۵ ساله تمایلی به پیوستن به باشگاهی ندارد که فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا شرکت نکند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.