میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، می‌گوید از تاثیرگذاری فو‌‌ق‌العاده‌ گابریل ژسوس بر توپچی‌ها، در مدت کوتاهی که از حضورش در این تیم می‌گذرد، غافلگیر شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی، که امسال تابستان از منچسترسیتی به آرسنال پیوست در دوران پیش‌فصل بهترین گلزن توپچی‌ها بود و از او به عنوان یکی از شانس‌های آقای گلی لیگ برتر در فصل آینده نام برده می‌شود.

ستاره برزیلی در مدت‌کوتاهی که از حضورش در اردوی توپچی‌ها می‌گذرد آنقدر درخشان کار کرد که مربی‌اش اعتراف می‌کند از شدت درخشش او غافلگیر شده است. مهاجم برزیلی در پنج بازی دوستانه پیش‌فصل برای آرسنال هفت گل به ثمر رساند تا خیلی زود به بازیکنی محبوب تبدیل شود. یکی از اتفاقاتی که ژسوس را خیلی زود محبوب هواداران آرسنال کرد هت‌تریک او در بازی دوستانه مقابل سویا بود.

زمانی که آرتتا به عنوان دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی حضور داشت ژسوس به عنوان بازیکن در اتحاد می‌درخشید. آرتتا در صحبتهای اخیرش درباره ستاره برزیلی گفت:" وقتی بازیکنان درجه‌یک از باشگاه‌های بزرگ به تیم شما منتقل می‌شوند معمولا تحت فشار قرار می‌گیرند. 

نقشی که گابی اینجا دارد با نقش او در سیتی متفاوت است. او برای موفق شدن باید با نقش جدیدش سازگار شود و این نیاز به زمان دارد. ژسوس در این مدت فوق‌العاده عالی بوده و من از اینکه او با این سرعت چنین تاثیرگذاری‌ای داشت غافلگیر شدم".  

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.