ریو فردیناند، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، تاکید کرد این تیم هرگز نباید به کریستیانو رونالدو اجازه جدایی بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو چندان از شرایط خود در اولدترافورد راضی نیست و غیبت در لیگ قهرمانان فصل بعد باعث شد او خواهان جدایی از یونایتد بعد از یک فصل شود. اما ریو فردیناند مدعی شد این تیم گزینه جانشین مناسبی ندارد و به هیچ وجه در چنین شرایطی نباید به رونالدو مجوز رفتن از اولدترافورد را داد.

ریو فردیناند گفت: داروین نونز، ارلینگ هالند و رابرت لواندوفسکی هر سه راهی تیم های جدیدی شده اند. آنها سه بازیکنی بودند که امکان داشت شیاطین سرخ به سراغ آنها برود و آنها نیز بلافاصله به تیم منچستریونایتد اضافه می شدند، اما حالا همه این بازیکن به تیم دیگری پیوسته اند. بنابراین منچستریونایتد نمی تواند اجازه جدایی رونالدو را صادر کنند و حتی اگر این بازیکن برای جدایی التماس کند نیز باشگاه نباید چنین کاری را انجام دهد و فکر نمی کنم این کار درستی باشد. 

شما نمی توانید فقط روی آنتونی مارسیال قمار ‌کنید و این بازیکن هیچ‌وقت در ترکیب ثابت منچستریونایتد به اندازه کافی بازی نکرده است. مارکوس راشفورد احتمالا 18 ماه و یا شاید بیشتر، درست بازی نکرده، جیدون سانچو فصل گذشته انتظارات را برآورده نکرد و آنتونی الانگا نیز خیلی جوان است. برای همه آسان است که بگویند باید از شر رونالدو خلاص شوید، یک سیرک حول محور این بازیکن شکل گرفته و او بیش از حد توجه را به خود جلب می کند. او ممکن است کمی بیشتر از آنچه باشگاه می خواهد توجات را به خود معطوف کند، اما این بازیکن در هر فصل گلزنی را برای شما تضمین می کند."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.