مالک باشگاه لیدزیونایتد از سیاستی که مدیران باشگاه بارسلونا در ماجرای انتقال رافینیا به نوکمپ در پیش گرفتند، انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آندره‌آ رادریتزانی مالک باشگاه بارسلونا در گفت‌وگو با نشریه انگلیسی «اتلتیک» درباره هایجک شدن رافینیا توسط بارسلونا در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری با مبلغ 55 میلیون پوند، در حالی که پیوستنش به چلسی قطعی به نظر می‌رسید، گفت: بارسلونا در شرایطی نبود که بازیکن بخرد. آنها در حال خرید بودند اما نمی‌توانستند معاملات را نهایی کنند، چون وضعیت مالی آنها مشخص نبود. آنها با بازیکنان زیادی در اروپا در ارتباط بودند از جمله روبرت لواندوفسکی و بازیکنان دیگر که همین موضوع سردرگمی زیادی در بازار نقل‌وانتقالات ایجاد کرد.

وی افزود: ما نتوانستیم با بارسلونا برسر رافینیا معامله کنیم چون آنها در موقعیتی برای معامله نبودند، بنابراین با چلسی وارد معامله شدیم چون رافینیا می‌خواست از لیدزیونایتد برود و او آماده شنیدن پیشنهادات باشگاه‌های لیگ برتر بود. از دید من، این کار تمام شده بود (پیوستن رافینیا به چلسی). بابت اینکه تغییر موضع خود را به اطلاع تاد بولی (مالک مشترک چلسی) رساندم، احساس شرم کردم. چلسی گزینه مطلوب رافینیا بود اما متأسفانه تأثیرگذاری بارسلونا او را متقاعد کرد که صبر کند تا آنها بتوانند راه‌حلی برای انتقال او پیدا کنند.

مالک باشگاه لیدزیونایتد در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: این دوباره قدرتی که بازیکنان و مدیر برنامه‌های آنها در این سیستم دارند را نشان می‌دهد که برای من اغراق‌آمیز است. ما سرمایه‌گذاری زیادی برای ساخت باشگاه انجام می‌دهیم، صدها میلیون سرمایه‌گذاری می‌کنیم اما به نظر می‌رسد تمام قدرت با مدیر برنامه‌های بازیکنان است.

رادریتزانی با اشاره به اینکه باشگاه بارسلونا تا تاریخ دوم سپتامبر (11 شهریور) فرصت دارد تا رقم انتقال رافینیا را به لیدزیونایتد پرداخت کند، صحبت‌هایش را این‌طور به پایان برد: من نمی‌دانم پشت صحنه چه خبر است و بارسلونایی‌ها از کجا پول پیدا کرده‌اند. معلوم نیست! من در تاریخ دوم سپتامبر به شما خواهم گفت که آیا آنها برای رافینیا پولی داده‌اند یا خیر! در غیر این صورت، ما یک پرونده جهانی خواهیم داشت. اینکه آیا بارسلونا می‌تواند تا ضرب‌الاجل تعیین‌شده رقم انتقال رافینیا را پرداخت کند یا خیر، این را فقط زمان مشخص خواهد کرد. اگر آنها نتوانند این کار را انجام دهند، اقدامات قانونی جدی در راه است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.