این بازیکن ۲۷ ساله پس از سپری کردن بالغ بر ۱۰ سال در لیورپول و منچسترسیتی، بار دیگر به شهر لندن برگشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وینگر ۲۷ ساله تیم ملی انگلیس در تابستان امسال از جمع شاگردان پپ گواردیولا جدا شد تا به عنوان اولین خرید دوران تاد بولی به چلسی بپیوندد. او در رابطه با این انتقال گفته است:

هیجان زیادی دارم؛ من در همین اطراف بزرگ شدم. احساس می‌کنم پس از کل ماجرای رفتن به لیورپول، منچستر، بازی کردن در سیتی و تحقق رویایم، حالا به عنوان انسانی بالغ به لندن برگشته‌ام. حالا مدتی از حضورم در فوتبال می‌گذرد و دیگر می‌دانم از زندگی و فوتبال چه می‌خواهم. بنابراین فرصت بی نقصی برای بازگشت بود. 

استرلینگ در تشریح دلیل چنین تصمیمی می‌گوید:

این انتقال مانند هر چیز دیگری که تلاش زیادی انجام می‌دهی تا به آن دست پیدا کنی بود؛ من احساس کردم فرصت بازی من در سیتی به دلایل مختلف در حال محدود شدن بود. نمی‌توانم آن فرصت را از دست بدهم. پس باید همان سطح را حفظ می‌کردم و سراغ چالش جدیدی می‌رفتم. به هر حال من از ۱۷ سالگی همیشه عنصر ثابت ترکیب تیم بوده‌ام و بنابراین حالا که به نقطه اوج دوران بازی خودم رسیده‌ام، بازی نکردن به شکل مستمر را نمی‌پذیرم.

 او همچنین اضافه کرد:

شخصیت من این گونه است که تلاش می‌کنم بجنگم و سناریو را عوض کنم اما آن طور نشد و این پایان ماجرا بود... حالا در تیمی هستم که در رقابت حضور دارد و بهتر و بهتر خواهد شد. همچنین در حضور مالکان جدید، این انتقال با عقل جور در می‌آمد. طبیعتا با توجه به مدت زمانی که در سیتی حضور داشتم و خاطرات خوبی که برجا مانده است، تصمیم راحتی نبود. اما طی این یک سال و اندی که مدام به ترکیب وارد و از آن خارج می‌شدم، چیزهای زیادی درباره خودم یاد گرفتم. تصمیم سختی بود ولی باید تصمیماتی بگیرید که به صلاح خودتان باشد. بازگشت به لندن همانند بازگشت به خانه است. من از ۱۴-۱۵ سالگی، مدت زیادی از اینجا دور بودم. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.