نشریه فرانسوی اکیپ اعلام کرد مدیران برنامه‌های مارکوس راشفورد مذاکراتی مستقیم با باشگاه PSG داشتند و احتمال انتقال این مهاجم انگلیسی به پاریس بالا است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منچستریونایتد که روزهای سختی را سپری می‌کند و با موجی شدید از انتقاد روبرو است با خبر تلخ دیگری مواجه شد که نگرانی‌های اریک تن‌هاخ را بیشتر می‌‌کند. بر اساس اعلام نشریه فرانسوی اکیپ، مذاکرات مستقیم بین نمایندگان مارکوس راشفورد و پاری سن ژرمن، احتمال انتقال او به باشگاه پاریسی را مطرح کرده است.

پاری سن ژرمن امسال تابستان در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک مهاجم جدید بود. پاریسی‌ها در ابتدای تابستان روبرت لواندوفسکی را هدف گرفته بودند ولی خیلی زود دریافتند که ستاره لهستانی تنها قصد پیوستن به بارسلونا را دارد. کریستوف گالتیه، سرمربی PSG، اخیرا تایید کرد که تیمش مصمم است پیش از پایان تابستان مهاجم دیگری جذب کند.

 

بر اساس گزارش اکیپ مدیران پاری سن ژرمن امروز مذاکراتی مستقیم با مدیران برنامه‌های راشفورد برگزار کردند. مذاکراتی که نتیجه آنها مثبت اعلام شده است. این رسانه می‌گوید PSG از علاقه راشفورد به منچستریونایتد مطلع است و در نتیجه قصد دارد پیشنهادی با ارقام بالا ارائه دهد تا رضایت او را جلب کند.

راشفورد که از قرارداد فعلی‌اش با یونایتد دو سال باقی مانده سال گذشته فصل خیلی بدی را در یونایتد سپری کرد. او برای شیاطین سرخ در لیگ برتر 25 بازی انجام داد و تنها موفق شد شش گل به ثمر برساند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.