ادوارد استیل سرمربی شارلوا در نشست خبری پیش از بازی با بروژ، به تمجید از وینگر جدید و ایرانی خود پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال شارلروا امروز در دیداری حساس و مهم به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت. ادوارد استیل سرمربی گورخرها در نشست خبری پیش از این بازی به تعریف و تمجید از امیرحسین حسین زاده وینگر فصل قبل استقلال پرداخت و مدعی شد که او می تواند جای خالی زاروری دیگر بازیکن جوان شارلوا که در آستانه جدایی است را پر کند.

آنس زاروری مهاجم و هافبک تهاجمی 21 ساله شارلوا بازیکنی است که در آستانه انتقال به برنلی قرار دارد. او در لیست تیم برای دیدار امروز حضور ندارد و سرمربی شارلوا مدعی شد که حسین زاده می تواند به مانند این بازیکن، در جمع گورخرها بدرخشد.

ادوارد استیل در نشست خبری پیش از دیدار برابر بروژ گفت: علاقه برنلی به این بازیکن وجود دارد. من قصد ندارم چیز دیگری را تظاهر کنم. بحث ها در حال انجام است اما من بیشتر از این حرفی نمی زنم. این کاملا منطقی است که من بازیکنانی را برای شارلوا انتخاب کنم که با 100 درصد توان و تمرکز در خدمت تیم باشند. این یک توافق دو طرفه با زاروری بود چرا که او در بهترین موقعیت خود برای حضور در ترکیب تیم قرار ندارد. ما بازیکنانی را می خواهیم که کاملا از بودن در اینجا خوشحال باشند

استیل در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه حضور حسین زاده برای پر کردن جای خالی زاروری کافی خواهد بود یا خیر، پاسخ داد: بیاید به یک سال قبل برگردیم. زمانی که زاروری به شارلوا پیوست و مستقیماً در اولین بازی لیگ مقابل اوستنده در زمین حضور یافت، تعداد کمی از هواداران فوتبال در بلژیک او را می شناختند. اما ما در این خصوص آرام بودیم و زاروری در آن بازی موفق به گلزنی شد. ما هنوز می خواهیم در این پنجره نقل و انتقالاتی فعال باشیم.

edixdj13

سرمربی شارلوا در مورد اینکه حسین زاده می تواند سناریو زاروری را تکرار کند، گفت: بله این دو نفر تقریبا با هم مشابه هستند. افراد کمی حسین زاده را می شناسند، اما می دانیم که جذب او واقعاً کامل بوده است و از ویژگی هایی که او برای ما به ارمغان خواهد آورد اطمینان داریم. حسین زاده قبلاً در تمرینات چند هفته گذشته این موضوع را به ما نشان داده است.

استیل درباره حضور وینگر فصل قبل استقلال در بلژیک نیز اظهار داشت: جذب حسین زاده سر و صدای کمی ایجاد می کند و ورود او به تیم، خوش بینی کمی را در پی دارد چرا که این بازیکن در بلژیک ناشناخته است. من این موضوع را درک می کنم، اما واقعاً خبر بسیار خوبی است که حسین زاده اینجاست.

شارلوا امروز به مصاف بروژ می رود اما حسین زاده به دلیل برخی مشکلات اداری، همچنان قادر به همراهی تیم جدید خود نیست و دیدار هفته ششم را نیز از روی سکوها دنبال خواهد کرد.

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.