کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستریونایتد در بازی هفته چهارم لیگ انگلیس مقابل ساوتهمپتون کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رونالدو در فاصله پنج روز تا پایان نقل و انتقالات همچنان آینده خود را مشخص نکرده است. این بازیکن می خواهد هر طور که شده فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و شایعاتی در مورد حضورش در اسپورتینگ پرتغال و ناپولی نیز مطرح است. پیروزی منچستریونایتد در مقابل لیورپول در شب نیمکت نشینی رونالدو باعث شده تا تن هاگ هلندی اعتقاد داشته باشد که نیمکت نشینی ستاره پرتغالی بهترین گزینه برای تیمش است. یونایتد هفته گذشته اولین امتیازات فصلش را کسب کرد و حالا می خواهد با غلبه بر ساوتهمپتون به طور کامل از بحران خارج شود اما کریستیانو همچنان باید روی نیمکت منتظر فرصتش بماند.علاوه بر رونالدو، ستاره گرانقیمت برزیلی یونایتد یعنی کاسمیرو نیز روی نیمکت حضور دارد و احتمالا امروز اولین بازی خود را در یونایتد خواهد داشت تا در هفته های آینده به تدریج به ترکیب اصلی اضافه شود.

ترکیب یونایتد مقابل ساوتهمپتون بدین شرح است: دخیا، مالاسیا، لیساندرو مارتینز، واران، دالو، مک تامینی، برونو فرناندز، اریکسن، الانگا، سانچو و رشفورد.

ترکیب ساوتهمپتون نیز بدین ترتیب است: بازونو، واکر پیترز، بلاکوچاپ، سالیسو، جنپو، لاویا، وارد پروس، آریبو، الیونسی، آدامز و آرمسترانگ.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.