کریستوف گالتیه امروز تایید کرد که تا پایان نقل و انتقالات، احتمال جدایی چند بازیکن از پی اس جی و نیز خرید بازیکنان جدید وجود دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پی اس جی شروعی عالی در فصل جدید داشته و پس از فتح سوپرجام فرانسه، هر سه بازی خود در لیگ یک فرانسه را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت. به خصوص پیروزی 1-7 هفته گذشته در زمین لیل نشان داد که پی اس جی این روزها در اوج آمادگی است. پی اس جی تا به اینجای نقل و انتقالات توانسته بازیکنانی مثل رناتو سانچس و نوردی موکیله را جذب کند اما همچنان به فاصله 5 روز تا پایان نقل و انتقالات ممکن است خریدهای دیگری هم داشته باشد. احتمال جدایی چند بازیکن از پی اس جی نیز بالاست.

کریستوف گالتیه، سرمربی پی اس جی، که در نشست خبری بازی با موناکو شرکت کرده بود، احتمال خرید بازیکنان جدید و جدایی چند بازیکن را تایید کرد و گفت:« کار پی اس جی در نقل و انتقالات تمام نشده است. بازیکنانی هستند که منتظر جدایی هستند و تا روز پایانی نقل و انتقالات هم ممکن است بازیکنانی جدید به ما اضافه شوند. در چند روز پیش رو ممکن است اتفاقات زیادی رخ بدهد. ببینیم چطور خواهد شد.»

گالتیه ادامه داد:« در برخی پست ها نیاز به تقویت داریم و گزینه‌های‌مان را نیز مشخص کرده ایم. بازیکنانی می‌خریم که بتوانند کیفیت تیم را بالاتر ببرند اما اینکه در نهایت موفق به جذب‌شان خواهیم شد یا خیر را نمی‌دانم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.