در شروع فصل جدید نیز اوضاع برای ادن هازارد تغییر نکرده و همچنان کسی روی این بازیکن حساب باز نمی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ادن هازارد چهارمین فصل خود را با رئال مادرید آغاز کرده و هنوز عملکرد خوبی در لباس این باشگاه ارائه نداده است. علیرغم اینکه خود این بازیکن قول داده بود که این فصل تمام کیفیت خود را در ترکیب رئال مادرید نشان خواهد داد، اما واقعیت این است که روزها می گذرند و شرایط برای او هنوز تغییر نکرده است. تا اینجای فصل، ادن هازارد تنها در لیگ 39 دقیقه بازی کرده و این آمار تفاوت خاصی با فصول قبل ندارد. از زمان ورود به سانتیاگو برنابئو در تابستان سال 2019، هازارد او تنها 68 بازی با لباس رئال مادرید انجام داده و فقط شش گل به ثمر رسانده است.

نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه رئال مادرید دیگر چندان روی این بازیکن 31 ساله حساب نمی کند و حتی در صورت جدایی مارکو آسنسیو نیز اوضاع عوض نخواهد شد. همچنین هیچ تیمی به صورت جدی برای خرید ادن هازارد اقدام نکرده و مدیران رئال مادرید به خوبی می دانند که این بازیکن این فصل نیز در رختکن باقی خواهد ماند.

بدین ترتیب این سرمایه گذاری بالای 100 میلیون یورویی، برای رئال مادرید یک شکست واقعی و بزرگ بوده و نام ادن هازارد احتمالا به عنوان بدترین خرید تاریخ باشگاه ثبت خواهد شد.  این ستاره تکنیکی پس از ثبت آمار خیره کننده و 110 گل و 76 پاس گل در 352 بازی با لباس چلسی، به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو راهی رئال مادرید شد، اما به ندرت حتی یک خاطره خوب از او در ذهن هواداران این تیم وجود داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.