سرمربی تیم فوتبال رُم ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل مونتزا، فاش کرد که موقع تعویض شدن مهاجم آرژانتینی‌اش چه چیزی به او گفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته چهارم سری A ایتالیا با نتیجه 3 بر صفر تیم مونتزا را از پیش رو برداشتند و با 10 امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشیدند، پس از این بازی درباره زننده دو گل تیمش در این دیدار گفت: فصل گذشته وقتی با یوونتوس در ورزشگاه المپیکو بازی داشتیم و وقتی دیبالا تعویض شد، به او گفتم که "تو پسر واقعا خوبی هستی". در این بازی هم موقع تعویض کردن پائولو دوباره همان جمله را به او گفتم و با هم به این موضوع خندیدیم که اوضاع از آن زمان تا به حال چقدر تغییر کرده است.  

وی در ارزیابی بازی هم اظهار داشت: روی هم رفته این بهترین بازی ما از حیث آرامشی که در بازی برای رسیدن به نتیجه‌ دلخواهمان داشتیم، بود، اما این بازی بیشتر از چیزی که به نظر می‌رسید، سخت بود. مونتزا در این دیدار مشکلاتی را برای ما در مقطع آغازین بازی به وجود آورد و مجبور شدیم آنها را سخت تحت‌فشار قرار دهیم. مونتزا تیم خیلی جالبی است و وقتی مصدومان‌شان بازگردند، تیم به مراتب بهتری خواهند شد.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رُم در ادامه خاطرنشان کرد: امشب شب دیبالا بود، اما تامی آبراهام هم در این بازی خیلی خوب بود. با این سبک بازی آبراهام و با وجود بازیکنانی همچون بلوتی، الدور شومرادوف ما بهتر خواهیم شد و آنها در خط حمله به ما کمک خواهند کرد. دیبالا در این بازی فوق‌العاده بود، او بازیکنی فوق‌العاده بااستعداد است و در کارهای دفاعی هم به ما کمک کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.