کارلو آنچلوتی ضمن رضایت از برد تیمش نکات مهمی را بعد از بازی مقابل بتیس مطرح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نتایج خوب رئال مادرید با پیروزی ۲-۱ این تیم مقابل بتیس ادامه پیدا کرد. کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در پایان این دیدار تاکید کرد تیمش از کیفیت لازم برای گلزنی برخوردار است و آنها علاقه دارند فوتبالی کارآمد در زمین از خود نشان دهند.

سرمربی رئال گفت: «ما بازی برابر بتیس را خوب آغاز کرده و برابر حریفی دشوار به میدان رفتیم. اما نمایش درخشانی داشته و شایسته کسب پیروزی در این بازی بودیم. هدف ما در رئال مادرید این است که فوتبالی کارآمد بازی کرده و موفق به کسب پیروزی شویم. ما از کیفیت لازم برای انتقال توپ و گلزنی مقابل حریفان برخورداریم. گلی را که امروز خوردیم، بررسی کردیم و این اتفاق دیگر نباید تکرار شود، پس ما باید از این حیث نیز پیشرفت کنیم.»

کارلتو در ادامه گفت: «وینیسیوس و رودریگو امروز مقابل بتیس نمایش شگفت انگیزی ارائه دادند. رودریگو یک مهاجم خاص است و دوره کارآموزی او به پایان رسیده، پس رودریگو اکنون یک بازیکن مهم برای رئال مادرید در راستای همه اهدافش است. لوکا مودریچ نیز همچنان در بالاترین سطح و با ثبات به کارش ادامه می دهد. مدیریت دقایق حضور لوکا مودریچ و تونی کروس در زمین، سخت‌ترین وظیفه دوران مربیگری من است. انتخاب ۱۱ بازیکن از این تیم تقریبا غیرممکن است، زیرا کنار گذاشتن بازیکنانی که می‌توانند برای هر تیمی در جهان بازی کنند، دشوار است. امروز تونی کروس و فده والورده را از ترکیب بیرون گذاشتم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.