باشگاه رئال مادرید به اخبار رسانه‌های ورزشی اسپانیا مبنی بر برنامه‌ریزی برای جذب هافبک ۱۹ ساله دینامو مسکو واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژوآن کامیلو آندراده، رئیس سرویس رسانه‌ای رئال مادرید به اخبار منتشر شده مبنی بر علاقةمندی این باشگاه برای جذب آرسن زاخاریان، هافبک دینامو مسکو و تیم ملی فوتبال روسیه واکنش نشان داد.

آندراده به سایت اسپورت 24 روسیه گفت: آیا باشگاه رئال مادرید تمایل به جذب زاخاریان دارد؟ متأسفم. هرگز اطلاعاتی از این دست را ارائه نمی‌دهیم.

رسانه‌های ورزشی اسپانیا و روسیه امروز اعلام کردند دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا آماده رقابت با چلسی انگلیس برای جذب آرسن زاخاریان در نقل‌وانتقال‌های ژانویه 2023 می‌شوند.

باشگاه چلسی تصمیم داشت تا با پرداخت 19 میلیون یورو آرسن زاخاریان را از دینامو مسکو در نقل‌وانتقال‌های تابستانی بخرد. باشگاه لندنی به دلیل تحریم‌های صورت گرفته علیه روسیه پس از جنگ در اوکراین نتوانست مسائل مالی انتقال زاخاریان را تا آخرین روز پنجره نقل‌وانتقال‌های تابستانی حل کند، البته رسانه‌های ورزشی روسی گزارش دادند که چلسی مصمم است تا انتقال آرسن زاخاریان را در فصل زمستان نهایی کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.