با اعلام رسمی لیگ برتر انگلیس، دو دیدار چلسی - لیورپول و منچستریونایتد - لیدز در هفته هشتم رقابتها به تعویق افتاد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیگ برتر با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد دو دیدار از هفته هشتم رقابتهای این فصل به دلیل مرگ ملکه الیزابت به تعویق افتاد. به این ترتیب دیدارهای چلسی - لیورپول و منچستریونایتد - لیدز که طبق برنامه قرار بود یکشنبه هفته آینده در هفته هشتم برگزار شود به تاریخ دیگری موکول شد.

بعد از آنکه مقامات پلیس انگلیس اعلام کردند به دلیل مراسم مربوط به درگذشت ملکه نمی‌توانند نیروهای پلیس کافی برای تامین امنیت دیدار چلسی و لیورپول که قرار بود در لندن برگزار می‌شود را آماده کنند به لیگ برتر پیشنهاد شده بود که این بازی را به جای میزبانی چلسی به میزبانی لیورپول، در ورزشگاه آنفیلد، برگزار کند

با توجه به اینکه در همان روز دیدار دیگری در بندر لیورپول بین اورتون و وستهم انجام می‌شود لیگ برتر این پیشنهاد را نپذیرفت و تصمیم گرفت دیدار چلسی - لیورپول را به تاریخی دیگر موکول کند.

دیدار مهم دیگری که لیگ برتر تعویق آن را اعلام کرد دیدار منچستریونایتد و لیدز بود که قرار بود به میزبانی یونایتد در اولدترافورد برگزار شود.

البته به جز دو دیداری که به آنها اشاره شد دیدار برایتون و کریستال پالاس هم که قرار بود روز شنبه هفته آینده برگزار شود به تعویق افتاد. به جز این سه مسابقه هفت بازی دیگر از هفته هشتم لیگ برتر طبق برنامه برگزار خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.