نوراللهی در متن جنجالی‌ترین صحنه هفته امارات

برخورد توپ به کتف احمد نوراللهی باعث جنجال در دیدار شباب الاهلی و الوحده شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال شباب الاهلی توانست در یک بازی حساس و نفس‌گیر، با نتیجه 2 بر یک از سد الوحده عبور کند. در این دیدار احمد نوراللهی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و در متن یکی از جنجالی‌ترین صحنه‌های هفته سوم لیگ امارات قرار گرفت.

در دقیقه 80 این مسابقه، یک ارسال کرنر به روی دروازه شباب الاهلی با ضربه سر ماراکاس مدافع برزیلی الوحده همراه شد که توپ در ادامه به آدرین سیلوا هافبک پرتغالی الوحده رسید و او نیز با یک ضربه سر قصد داشت دروازه شباب الاهلی را تهدید کند.

ضربه سر این بازیکن در مسیر ورود به دروازه بود که به کتف احمد نوراللهی برخورد کرد و این بازیکن مانع از باز شدن دروازه تیمش شد اما بازیکنان الوحده به شدت نسبت به این صحنه معترض بوده و اعتقاد به خطای پنالتی داشتند.

بازیکنان الوحده از جمله اسماعیل مطر در گفتگو با قاضی میدان خواستار بررسی صحنه توسط VAR بودند در حالیکه کمک داور ویدیویی همزمان در حال بررسی صحنه و صحبت با داور میدان بود که در نهایت این صحنه پنالتی تشخیص داده نشد.

ساعاتی بعد در ویژه برنامه شبکه ابوظبی الریاضیة، فرید علی کارشناس داوری درباره این صحنه گفت: توپ به کتف احمد نوراللهی برخورد کرد و هیچ خطای پنالتی برای الوحده رخ نداده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.