کیلیان امباپه بار دیگر جنجال راه انداخته است، این بار نه در باشگاه خود بلکه در تیم ملی فرانسه.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کیلیان امباپه بار دیگر جنجال راه انداخته است، این بار نه در باشگاه خود بلکه در تیم ملی فرانسه.

مخالفت کیلیان امباپه با شرکت در برنامه‌های تبلیغاتی فدراسیون فوتبال فرانسه حالا به یکی از مشکلات بزرگ خروس‌ها تبدیل شده است. فدراسیون فوتبال فرانسه به امباپه هشدار داد که موظف است در مراسم تبلیغاتی این فدراسیون شرکت کند وگرنه با جریمه سنگین رو به رو خواهد شد.

روز ۲۲ مارس گذشته و طبق روال همیشگی فدراسیون فوتبال فرانسه، یک برنامه‌ تبلیغاتی برای تیم ملی فرانسه در تمرین این تیم، ترتیب داده شده بود اما کیلیان امباپه در آن مراسم حضور پیدا نکرد و همین موضوع باعث شد نوئل لوگرائه، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کند امباپه در صورت تکرار این حرکت از دریافت هرگونه حقوق و پاداش در تیم ملی این کشور محروم خواهد شد.

امباپه که تا کنون شخصا در این باره چیزی نگفته بود سرانجام تایید کرد که با فدراسیون فوتبال کشورش در این مساله اختلاف نظر دارد.

او با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که در برنامه تبلیغاتی روز سه‌شنبه فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کند تا به لجبازی خود با فدراسیون ادامه دهد.

در بیانیه امباپه که توسط وکلای او منتشر شده چنین آمده است: «متاسفیم که در آستانه جام جهانی نتوانستیم طبق برنامه قبلی به توافق برسیم. برای همین کیلیان امباپه تصمیم گرفت در برنامه عکاسی که قرار است سه‌شنبه برگزار شود شرکت نکند. ما به فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودیم که قانون قبلی باید با توجه به تغییراتی که در فوتبال و در روش‌های ارتباطی ایجاد شده تغییر کند. مذاکرات ما ادامه دارد تا پیش از شروع جام جهانی به نسخه جدیدی از توافق برسیم.»

ظاهرا امباپه به دلیل مسائل مالی مربوط به حق پخش تصویر، قصد ندارد در پروژه‌های تبلیغاتی تیم ملی کشورش حاضر باشد.

قانون حضور اجباری بازیکنان تیم ملی فرانسه در مراسم تبلیغاتی از سال ۲۰۱۰ در این تیم وجود دارد و هر بازیکنی که در آن شرکت نکند، با جریمه و حتی محرومیت مواجه می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.