لوکاس واسکز پس از تساوی برابر شاختار از اینکه بازنده نشدند ابراز خوشحالی کرد و گفت که امیدوار است مصدومیت آنتونیو رودیگر هم جدی نباشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید با کسب تساوی در برابر شاختار صعودش به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کرد و حالا به یک تساوی برابر لایپزیش نیاز دارد تا صدرنشینی اش را نیز قطعی کند. رئال مادرید تا دقیقه 95 از حریف اوکراینی عقب بود ولی آنتونیو رودیگر با ضربه سر خود حساب کار را مساوی کرد.

لوکاس واسکز، مدافع راست رئال، در پایان بازی گفت:«بازی دشواری بود و شاختار تا دقیقه پایانی از ما جلو بود. وقتی به گل رسیدند دیگر کار برای جبران مشکل شد چون با همه بازیکنان‌شان دفاع می کردند و چشم به ضدحمله داشتند. خیلی زود پس از شروع نیمه دوم گل خوردیم و در واقع غافلگیر شدیم. همین قضیه کار را برای ما سخت کرد.»

لوکاس: امیدوارم مصدومیت رودیگر جدی نباشد

رئال هفته قبل در برنابئو 2-1 شاختار را برد در حالی که بازی می توانست 7-1 شود. لوکاس در مورد تفاوت این دو بازی گفت:«بزرگترین تفاوت در گردش توپ بود و ما نمی توانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. در برنابئو کاملا مسلط بودیم ولی امشب شرایط متفاوت بود. پاس های اشتباه زیادی داشتیم. شاختار هم روی ضدحمله ها بسیار سریع و خطرناک بود. در نهایت خوشحالم که بازنده نشدیم.»

مصدومیت رودیگر از ناحیه صورت پس از گلزنی:« امیدوارم مشکل خاصی نباشد و خیلی زود بهبود پیدا کند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.