کارلو آنچلوتی، مربی رئال مادرید، روحیه جنگندگی و تسلیم ناپذیری شاگردانش را ستود. رئال در شبی که تا دقیقه 95 از شاختار عقب بود، بازی را مساوی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امشب رئال مادرید در یک بازی خارج از خانه مقابل شاختار دونتسک قرار گرفت و با اینکه تا دقایق پایانی با یک گل از میزبان عقب بود، در نهایت موفق شد روی گل دقیقه 5+90 آنتونیو رودیگر کار را به تساوی بکشاند. به این ترتیب صعود رئال به دور بعد لیگ قهرمانان قطعی شد.

آنچلوتی: بازهم ثابت شد رئال تسلیم نمی‌شود

کارلو آنچلوتی، مربی رئال، در نشست خبری پس از بازی گفت:«خوب بازی نکردیم ولی بار دیگر ثابت شد که ما هرگز تسلیم نمی شویم. به دور یک هشتم نهایی صعود کردیم و در شبی که به نظر می رسید تلخ تمام خواهد شد، به هدف‌مان رسیدیم.»

کارلتو ادامه داد:«شاختار در این بازی سیستمش را تغییر داده بود و با پاس های کوتاه بین مدافعان ما سعی داشت به گل برسد. متاسفانه مثل هفته های قبل نبودیم و پس از گلی که دریافت کردیم، کار برای ما سخت تر هم شد. در نهایت خوشحالم که بازی مساوی شد و نباختیم.»

آنچلوتی: بازهم ثابت شد رئال تسلیم نمی‌شود

آنچلوتی: بازهم ثابت شد رئال تسلیم نمی‌شود

تغییر نفرات به خاطر ال‌کلاسیکوی یکشنبه:«از دقیقه 60 تعویض هایی انجام دادم تا با ورود بازیکنان تازه نفس بتوانیم ورق را برگردانیم. بازیکنانی که از ابتدا بازی کردند همه آماده بودند و به خاطر تقویم فشرده، نیاز بود تا تغییراتی داشته باشیم.»

مصدومیت رودیگر پس از گلزنی:«او خونریزی زیادی داشت و صورتش جراحت زیادی برداشته بود ولی شرایطش خوب است. رودیگر حتی می خواست به زمین برگردد ولی اجازه ندادیم و خودش هم متوجه شد که شرایط بازگشت را ندارد(می خندد). فکر نمی کنم مشکل او جدی باشد.»

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.