دو ستاره پیشین تیم فوتبال اینتر که برای ارائه شهادت به دادگاهی در ایتالیا احضار شده بودند از رفتن به این دادگاه خودداری کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایوان پریشیچ و مائورو ایکاردی احضاریه قاضی پرونده شکایت مارسلو بروزوویچ از خبرنگاری که او را به فساد اخلاقی متهم کرد.

چند سال قبل یک خبرنگار ایتالیایی به نام فابریتزیو کورونا؛ بروزوویچ را به رابطه داشتن با همسر مائورو ایکاردی متهم کرد که این ادعای او واکنش تند بازیکن کروات را در پی داشت. بروزوویچ از این خبرنگار به اتهام افترا شکایت کرد و در همین راستا ایوان پریشیچ و مائورو ایکاردی به عنوان شهود به دادگاه احضار شدند.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی ایتالیا (ANSA) قاضی پرونده، پریشیچ و ایکاردی که اکنون به ترتیب در تیم‌های تاتنهام و گالاتاسرای توپ می‌زنند را برای حضور در دادگاه احضار کرده و قرار بود که آنها هفته گذشته درباره این موضوع شهادت دهند اما هیچ‌یک از آنها حاضر به انجام این کار نشدند. گویا پریشیچ به دلیل همراهی تاتنهام در بازی برابر اینتراخت فرانکفورت در لیگ قهرمانان اروپا نتوانسته در دادگاه حاضر شود و به همین دلیل هم 500 یورو جریمه شده و تاریخ دیگری برای حضورش در دادگاه معین شده است.

ایکاردی نیز از حضور در دادگاه برای کمک به همسرش برای اعاده حیثیت حضور پیدا نکرد و گویا او حاضر نشده آدرس جدیدش در ترکیه را به مقامات قضایی ارائه کند.

با امتناع دو شاهد احضار شده به دادگاه، قاضی پرونده تصمیم گرفته که جلسه شنیدن حرف‌های شاهدان را به 25 ژانویه موکول کند، هر چند که گفته می‌شود خودداری مجدد ایکاردی از حضور در دادگاه، به منزله انصراف از شکایت خواهد بود و جالب اینجاست که متهم نمی‌خواهد چنین اتفاقی رخ دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.