واکنش جان آلدریج به انتقال امباپه به لیورپول:

جان آلدریج، ستاره سابق لیورپول، می‌گوید هوداران قرمزها نباید اسیر شایعات درباره انتقال احتمالی کیلیان امباپه به تیم‌شان بشوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در روزهای اخیر بعد از انتشار گسترده شایعات درباره تنش در رابطه کیلیان امباپه و باشگاه پاری سن ژرمن، چند رسانه معتبر گزارش‌هایی منتشر کردند که حاکی بود امباپه قصد دارد امسال ژانویه پاریس را ترک کند و در صورتی که این اتفاق رخ بدهد مهم‌ترین گزینه او لیورپول خواهد بود.

این گزارش‌ها هواداران لیورپول را خوشحال کرده و به سوژه داغ محافل لیورپولی تبدیل شده است. اما جان آلدریج، ستاره سابق و محبوب قرمزها، به هواداران توصیه کرد اسیر این شایعات نشوند و وقت‌شان را با گمانه‌زنی درباره امباپه تلف نکنند.

آلدریج می‌گوید مبلغ انتقال و دستمزد ستاره فرانسوی آنقدر بالا است که بودجه لیورپول به هیچ وجه اجازه فکر کردن به او را نخواهد داد.

ستاره سابق لیورپول در این باره گفت:" اینکه لیورپول بتواند کیلیان امباپه را جذب کند غیرممکن است. کاملا غیرممکن. من خیلی دوست دارم او را در آنفیلد ببینم چون بازیکن بزرگی است و ظاهرا لیورپول و یورگن کلوپ را هم دوست دارد.

ولی واقعیت این است که در دنیای فوتبال فقط چند باشگاه معدود می‌توانند به چنین انتقال بزرگی حتی فکر کنند و لیورپول به هیچ وجه از آنها نیست. یعنی حتی نزدیک هم نیست. رئال مادرید و منچسترسیتی می‌توانند به این موضوع فکر کنند و البته چلسی هم می‌تواند ولی لیورپلو وقتی صحبت از نقل و انتقالات در بین باشد اصلا در حد آنها نیست".

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.