میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، می‌گوید همین که از عملکرد تیمش راضی باشد کافی است و نتیجه برایش اهمیتی ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرسنال شب گذشته در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف آیندهوون رفت و موفق شد با نتیجه 0-1 برابر این تیم به پیروزی برسد.

سه امتیاز این بازی اهمیت زیادی برای توپچی‌ها داشت چون موفق شدند با کسب آن صعودشان به مرحله یک هشتم این رقابت‌ها را نهایی کنند و خیال‌شان از این بابت راحت باشد.

آرتتا پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« ما صعود کردیم، بنابراین قدم اول را خوب برداشتیم. از این بابت خوشحال هستم، حالا می‌خواهیم به دومین هدف برسیم که صعود به عنوان صدرنشین است چون از تفاوتی که دارد با خبر هستیم. در مجموع از تیمم بسیار راضی هستم، هرچند هنوز نقاط ضعفی داریم.»

سرمربی آرسنال در پاسخ به سوالی درباره سه پیروزی 0-1 متوالی اظهار داشت:« این که کلین شیت کنیم عالی است. فکر می‌کنم امروز باید بیشتر گل می‎‌زدیم، همان اتفاقی که در نیمه اول بازی برابر لیدز باید رخ می‌داد. اما در کل من از عملکرد بازیکنانم و سبک بازی‌ای که ارائه کردیم بسیار راضی هستم.»

او با اشاره به تغییرات ایجاد شده در تیمش در لیگ اروپا و لیگ برتر اضافه کرد:« ما دلیل کافی برای انجام این کار را داریم و منصفانه نیست اگر من این فرصت را در اختیار آنها قرار ندهم. خصوصا با سبک رفتاری که بازیکنانم دارند، تمریناتی که می‌کنند و اهمیتی که برای تیم قائل هستند. بنابراین، من واقعا خوشحالم که همه در این بازی دخیل هستند و عملکرد لازم برای پیروزی در بازی را به نمایش می‌گذارند.»

این مربی اسپانیایی همچنین درباره شرایط روحی تیمش ادامه داد:« شرایط پس از هر بازی متفاوت است و بسته به نتیجه آن، سبک بازی، احساسی که در طول بازی دارید و کنترل حرارت تیم است. حالا باید به بازی ساوتهمپتون فکر کنیم که پیروزی در آن برای ما بسیار مهم است. این به چالشی برای ما تبدیل شده است و ما از این چالش لذت می‌بریم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.