کار به جایی رسیده که پبکه در ورزشگاه نوکمپ نیز از سوی هواداران بارسا هو می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جرارد پیکه دیگر در بارسلونا بازیکن محبوبی نیست و کار به جایی رسیده که در ورزشگاه نوکمپ نیز از سوی هواداران بارسا هو می شود. این اتفاق باعث شد ژاوی سرمربی کاتالان ها به این ماجرا واکنش نشان دهد.

بعد از برد ۳-۰ بارسا مقابل ویارئال که پنجشنبه شب رقم خورد ژاوی ابتدا در مورد بازی حرف زد و بعد در مورد پیکه: «من فکر می‌کنم خیلی خوب بازی کردیم، این بار نوبت ما بود. واقعا باید به اتفاقاتی که رخ داده بود واکنش نشان می‌دادیم. پس از شکست برابر رئال در برنابئو و تساوی برابر اینتر روز آسانی نبود. انتظارات از این تیم بالا است. شخصیت، ایجاد فشار خوب، دفاع درست و از همه مهم‌تر حضور خوبی در حمله داشتیم. ما سه گل برابر تیمی زدیم که کمترین گل را خورده بود.»

او با اشاره به هو شدن پیکه با ناراحتی گفت: «من قبلا در جام خوان گامپر از هواداران بارسا خواستم متحد باشند، چه هواداران، چه هئیت مدیره، چه رسانه‌ها و چه کادر فنی. تنها چیزی که می‌توانم درباره پیکه بگویم این است که او یک الگو و اسطوره است. با تمام وجود تلاش می‌کند، چه ۱۰ دقیقه در زمین باشد و چه ۹۰ دقیقه. او مثال خوبی از یک کاپیتان است و مردم این را می‌دانند. هو کردن او واقعا درست نبود.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.