رالف رانگنیک، سرمربی سابق منچستریونایتد، مدعی شد در ماه ژانویه سعی کرده تا نام‌های بزرگی را برای تیمش خریداری کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از اخراج اوله گونار سولسشر در اواسل فصل گذشته بود که مدیران منچستریونایتد برای توافق با رالف رانگنیک وارد عمل شده و با این سرمربی باتجربه به توافق رسیدند. اما حضور او روی نیمکت شیاطین سرخ نیز باعث ایجاد تغییر در شرایط این تیم نشد و در نهایت منچستریونایتد فصل را بدون کسب سهمیه لیگ قهرمانان به اتمام رساند. حالا رالف رانگنیک فاش کرد او در فصل زمستان خواهان جذب چند بازیکن جدید بوده، اما باشگاه پروژه بازسازی تیم را به شروع فصل جدید موکول کرده است.

رالف رانگنیک گفت: برای همه روشن بود که ترکیب منچستریونایتد در بسیاری از پست ها، نیاز به تقویت و خرید بازیکنان جدید وجود دارد. به همین دلیل است که ما پیش از آغلز بازار زمستانی در مورد جذب بازیکنانی مانند جوسکو گواردیول و کریستوفر انکونکو از لایپزیش صحبت می کردیم و از نظر اینها اهدافی واقع گرایانه برای خرید توسط باشگاه بودند.

ما همچنین در مورد آلوارو موراتا، لوئیس دیاز، دوسان ولاهوویچ نیز حرف زدیم و البته وقتی هنوز شانس خرید ارلینگ هالند وجود داشت نیز خواهان خرید این بازیکن بودیم. اما مدیران باشگاه در آن مقطع تصمیم گرفتند که ترکیب تیم را با سرمربی جدید و در فصل تابستان بازسازی کنند و به همین دلیل انتقال این بازیکنان انجام نشد."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.