استفانو پیولی، سرمربی میلان، می‌گوید منتظر گلزنی دنیل مالدینی به تیمش بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 میلان شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ ایتالیا به مصاف اسپتزیا رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.

آنها در نیمه اول با گل تئو هرناندز از حریف پیش افتادند اما مالدینی که از میلان به اسپتزیا ملحق شده است موفق شد گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند اما این اولیویه ژیرو بود که توانست گل پیروزی‌بخش تیمش را در دقیقه 89 وارد دروازه حریف کند و سه امتیاز این بازی را برای روسونری به ارمغان بیاورد.

پیولی پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« من می‌دانستم که مالدینی قرار است در این بازی روبروی ما قرار بگیرد و این احساس را هم داشتم که او به ما گل خواهد زد. این مسائلی است که شما فقط می‌توانید آنها را حس کنید و توضیحی برایش وجود ندارد. من فکر می‌کنم در نهایت امشب برای پائولو مالدینی عالی بود چون پسرش گل زد و تیمش هم برنده شد.»

سرمربی میلان درباره گل دیرهنگام و حساس ژیرو اظهار داشت:« پاس ساندرو تونالی عالی و گل ژیرو عالی‌تر بود. این گل، من را به یاد یکی از گل‌های فرانچسکو توتی انداخت که رم برابر تیم لاتزیوی من زد. ما 0-2 جلو بودیم و بازی در نهایت 2-2 شد. این خاطره‌ای بود که امشب آن را به یاد آوردم.»

او درباره شرایط این بازی و عملکرد تیمش در این دیدار اضافه کرد:« ما باید کار را  در نیمه اول تمام می‌کردیم. دریافت گل اتفاقی محتمل است اما چیزی که نباید رخ می‌داد این بود که دست از بازی کردن بکشیم و کنترل خودمان را از دست بدهیم. ما در نهایت توانستیم برنده شویم. این نتیجه مهمی است و ما برای آن تلاش بسیاری کردیم.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.