پائولو مالدینی، مدیر باشگاه میلان، می‌گوید نتوانسته واکنشی به گل پسرش نشان دهد اما به عنوان یک پدر بسیار خوشحال شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 میلان این هفته موفق شد با نتیجه 1-2 برابر اسپتزیا به پیروزی برسد و تک گل تیم حریف را دنیل مالدینی به ثمر رساند که با قراردادی قرضی از این تیم جدا و راهی اسپتزیا شده بود. 

این دومین باری بود که یکی از اعضای خانواده مالدینی برابر میلان قرار می‌گرفت. اولین بار چزاره مالدینی با پیراهن تورینو برابر این تیم به میدان رفته بود اما دنیل، اولین بازیکن از این خانواده معروف و سرشناس دنیای فوتبال بود که به میلان گل زد. 

پائولو مالدینی که مدیر این باشگاه است و اسطوره روسونری هم به حساب می‌آید درباره این بازی گفت:« البته ایده من این بود که بتوانیم خیلی راحت‌تر برنده شویم، نه این که کار به گل لحظه آخر کشیده شود. من سعی کردم از توصیه گالیانی پیش از بازی مونزا و میلان تبعیت کنم و از جایم تکان نخورم.»

این مدیر میلان با اشاره به گلی که پسرش در این بازی به ثمر رساند اضافه کرد:« من سعی کردم در تمام طول بازی از جایم تکان نخورم و هیچ احساسی را در صورتم نشان ندهم اما البته که باید بگویم به عنوان یک پدر برای پسرم بسیار خوشحال بودم.»

گالیانی دو هفته قبل برای اولین بار به عنون رقیب روبروی میلان قرار گرفت، این در حالی بود که او سال‌ها به عنوان مدیر باشگاه میلان فعالیت کرده بود و همه از علاقه او به این تیم باخبر بودند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.