با وجود درخواست‌ها از تاتنهام برای استراحت دادن به هری کین در جام اتحادیه انگلیس، در آستانه جام جهانی، کادر فنی این تیم می‌گوید نمی‌تواند بازی نکردن کین را تضمین کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالیکه تاتنهام فردا در جام اتحادیه انگلیس به مصاف ناتینگهام فارست می‌رود بسیاری از انگلیسی‌ها خواهان این هستند که هری کین در این بازی به میدان نرود تا از مصدومیت احتمالی او در آستانه جام جهانی قطر جلوگیری شود.

اما کریستین استلینی، دستیار سرمربی تاتنهام، که در غیاب او در کنفرانس خبری پیش از این بازی حضور داشت درخواست‌ها برای نیمکت‌نشینی هری کین را رد کرد و گفت ترس از مصدوم شدن بازیکنان ملی‌پوش در آستانه جام جهانی به کادر فنی تاتنهام ربطی ندارد.

هری کین در فصل جاری در تمامی مسابقات تاتنهام به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته و تنها 14 دقیقه روی نیمکت بوده است. درحالیکه تنها 10 روز تا شروع جام جهانی قطر باقی مانده هواداران فوتبال این کشور از تاتنهام می‌خواهند کاپیتان سه‌شیرها را دست‌کم در بازی فردا به میدان نفرستد.

استلینی، دستیار اول آنتونی کونته، امروز در کنفران خبری پیش از بازی فردا مقابل ناتینگهام فارست گفت:" تصمیم‌های بازی فردا را آنتونیو می‌گیرد. او با همه بازیکنها صحبت خواهد کرد و بهترین تصمیم برای تیم را خواهد گرفت. ولی این مسابقه دیدار مهمی است. جام اتحادیه برای ما رقابت مهمی است و می‌خواهیم حتما برنده بشویم.

فکر کردن به جام جهانی وظیفه ما نیست و مجبور نیستیم نگران آن رقابتها باشیم. وظیفه ما مراقبت از بازیکنان‌مان است. باید سعی کنیم با استفاده بهینه از بازیکنان به هدف‌مان برسیم ولی در عین حال سلامت بازیکنان را در نظر داشته باشیم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.