یک رسانه آلمانی اعلام کرده است که کاپیتان تیم فوتبال بوروسیا دورتموند به دلیل مصدومیت نمی‌تواند ژرمن‌ها را در سفر به قطر همراهی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نظر می‌رسد که سریال بدشانسی‌ها مارکو رویس در رده‌ ملی انتها ندارد. ستاره خط میانی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند که پیش از این نیز به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی آلمان در رویدادهای مهم بازمانده است، اکنون طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت آلمان، به همین دلیل جام جهانی 2022 را هم از دست داده است.

رویس در بازی شنبه شب دورتموند مقابل بوخوم در بوندس‌لیگا، پس از مدتی خانه‌نشینی، در دقیقه 67 به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، اما گویا هنوز به قدر کافی آماده نشده بود، چرا که حضور در این بازی باعث عود کردن مصدومیتی شد که ماه سپتامبر هم گریبانش را گرفته بود.

اعضای کادر پزشکی دورتموند در ابتدا از اظهارنظر قطعی درباره وضعیت رویس خودداری کرده و امیدوار بودند که بتوانند راهی برای برگرداندن هافبک هجومی 33 ساله‌شان به میادین پیدا کنند، اما اینطور که پیداست قرار نیست چنین اتفاقی قبل از جام جهانی رخ دهد و به این ترتیب رویس برای دومین بار متوالی یک جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.