ستاره پرتغالی یونایتد به بازیکنان جوان حمله کرد و تاکید کرد این بازیکنان حرف شنوی ندارند. او هچنین از احتمال زیاد پیوستن به سیتی گفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال با بازیکنان بزرگی مثل کریستیانو رونالدو که در ترکیب خود دارد از مدعیان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. پرتغال در گروه هشتم با تیم‌های غنا، اروگوئه و کره جنوبی هم‌گروه است.

کریستیانو رونالدو فاش کرد که تابستان گذشته به منچسترسیتی نزدیک بود اما مداخله سر آلکس فرگوسن باعث شد که او به جای سیتی، منچستریونایتد را انتخاب کند.

برنده ۵ توپ طلا همچنین به بازیکنان جوان به دلیل "اهمیت ندادن" یا گوش نکردن به توصیه‌های او انتقاد کرد. او از هم تیمی‌های خود در یونایتد به نام های دیوگو دالوت، لیساندرو مارتینز و کاسمیرو به خاطر حرفه‌ای بودنشان تمجید کرد و روی کین، کاپیتان سابق باشگاه را به عنوان "بهترین کاپیتان تاریخ" خود نامید.

او در ابتدا گفت: صادقانه بگویم، انتقالم به سیتی نزدیک بود. آنها خیلی صحبت کردند و گواردیولا دو هفته پیش گفت که برای داشتن من تلاش زیادی کرد ولی من یونایتد را انتخاب کردم. این یک تصمیم آگاهانه بود زیرا قلب در آن لحظه با صدای بلند صحبت می کند. بنابراین من تصمیم گرفتم و تکرار می کنم با قلبم تصمیم گرفتم. من نمی‌دانم چه اتفاقی در حال رخ دادن است اما از زمانی که فرگوسن رفت، من هیچ تکاملی در باشگاه منچستریونایتد ندیدم. پیشرفت آنها صفر بود. برای مثال باشگاهی به بزرگی یونایتد پس از اخراج سولسشائر، یک مدیر ورزشی به نام رالف رانگنیک را استخدام کرد، موضوعی که هیچ‌کس آن را درک نکرد. این مرد حتی مربی هم نبود. این که منچستریونایتد یک مدیر ورزشی را به خدمت گرفت نه تنها من را، بلکه تمام دنیا را شگفت‌زده کرد.

رونالدو درباره بازیکنان جوان نیز گفت: این افراد همه چیز را خیلی راحت در دسترس دارند و مثل گذشته نیستند، آنها از یک گوش می‌شنوند و از گوش دیگر بیرون می‌کنند. به یاد دارم وقتی ۱۸، ۱۹ و ۲۰ ساله بودم همیشه به بهترین بازیکنان مانند رود فان نیستلروی، ریو فردیناند، روی کین و رایان گیگز نگاه می‌کردم. به همین دلیل به چنین موفقیت و ثبات طولانی‌ای رسیدم. مراقب بدنم، ذهن و افکارم بودم و از این بازیکنان یاد گرفتم. بسیاری از بازیکنان نسل من تا ۳۶، ۳۷ یا ۳۸ سالگی در بالاترین سطح بازی کردند اما بازیکنانی از این نسل که به چنین سطحی برسند انگشت شمار خواهند بود چون چنین چیزی نیازمند آماده‌سازی بسیار است.

ستاره پرتغالی در پایان گفت: دالوت بسیار حرفه‌ای است و من مطمئنم که سال‌های زیادی بازی خواهد کرد چون او جوان، باهوش و حرفه‌ای است. بازیکنان دیگری هم هستند اما مثل او کم است، شاید مارتینز و کاسمیرو اما انتخاب من دالوت است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.