سرخیو آگوئرو معتقد است آرژانتین حالا یک تیم واقعی است و برای قهرمانی تنها به درخشش لیونل مسی وابسته نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سرخیو آگوئرو می توانست چهارمین جام جهانی خود را تجربه کند ولی فصل گذشته به دلیل بیماری فوتبال را کنار گذاشت. او اکنون در قطر است و از نزدیک تیم ملی کشورش را حمایت خواهد کرد.

آگوئرو به آرژانتین امید زیادی دارد و معتقد است حتی اگر لیونل مسی در 100 درصد آمادگی هم نباشد، تیم می تواند بهترین نتایج را بگیرد. او به مارکا گفت:«فکر می کنم این بار برخلاف گذشته، مسی خودش را با تیم وفق داده است. اینطور نیست که تیم خودش را با توانایی های مسی وفق بدهد. اگر لئو 100 درصد آماده باشد، می تواند اتفاقی فوق العاده باشد اما شرایط تیم به گونه ای است که برای قهرمانی، 60 تا 70 درصد قدرت مسی هم کافی است. دیگر وابستگی گذشته به مسی وجود ندارد.»

آگوئرو ادامه داد:«لیونل اسکالونی تیم بسیار منسجمی ساخته است. آرژانتین قبلا علاقه داشت توپ را در اختیار داشته باشد اما الان توپ بیشتر در اختیار حریف است ولی وقتی توپ به آرژانتین می رسد، حملات بسیار خطرناکی را شکل می دهد. اسکالونی دفاع 4 نفره بسیار قدرتمندی را در تیم شکل داده و این به سود مسی است. لئو دیگر نیاز ندارد تا در هر بازی 100 درصد توانش را بگذارد چون تیم در دفاع بسیار قوی است و به راحتی گل نمی خوریم.»

آگوئرو در پایان گفت:«آرژانتین دیگر تیمی متشکل از یازده ستاره نیست اما تیمی به معنای واقعی داریم. هر بازیکنی در پست خودش عالی کار می کند و تفاوت اندکی بین بازیکنان اصلی و ذخیره ها می بینم. این تیم حالا بیشتر از همیشه به مسی کمک می کند در حالی که در جام های جهانی قبلی، مسی چنین نیروی پشتیبانی نداشت.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.