ایکر کاسیاس معتقد است کریستیانو رونالدو هنوز چیزهای زیادی در چنته دارد و این‌طور نیست که او برای میهمانی به قطر آمده باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از اسپورت نیوز، ایکر کاسیاس در آفریقای جنوبی در سال ۲۰۱۰ توانست همراه اسپانیا قهرمان شود. او درباره ستاره‌های احتمالی این جام گفت: خیلی سخت است بخواهید از یک بازیکن نام ببرید. اگر بنزما مصدوم نمی‌شد او را شانس اول توپ طلا می‌دانستم. ولی الان بازیکنانی چون نیمار، مسی و کریستیانو هستند. مردم فکر می‌کنند کریستیانو به عنوان میهمان به جام جهانی آمده است و به خاطر نیمکت نشینی در منچستریونایتد روی او حساب نمی‌کنند. وقتی مردم در مورد کریس صحبت می‌کنند، کارهایی را که انجام داده فراموش می‌کنند. من همیشه دوست دارم که او در تیمم باشد. کریستیانو هنوز هم توانایی دارد. 

کریستیانو در آخرین بازی دوستانه این تیم قبل از شروع جام جهانی مقابل نیجریه بازی نکرد. فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرده بود که این موضوع به دلیل " ناراحتی معده " رونالدو بوده و او مشکلی برای بازی در دیدار نخست تیمش ندارد. ستاره پرتغالی می‌تواند برای اولین بازی خود در روز پنج‌شنبه برابر غنا در ترکیب تیمش حضور داشته باشد.

او درباره پیش‌بینی خود از دیدار نهایی این جام نیز گفت: من دوست دارم اسپانیا و پرتغال در دیدار نهایی باشند و این فینال مورد علاقه من است. من در این جام برزیل و فرانسه را یکپارچه‌تر می‌بینم اما اسپانیا می‌تواند به نیمه نهایی برسد. اسپانیا به دلیل تغییراتی که در این سال‌ها داشته هنوز به ثبات نرسیده است. لوییس انریکه تغییر نسلی اساسی ایجاد کرده است و این آسان نیست که زود تیم را به موفقیت برساند.

دیدار افتتاحیه جام جهانی از امروز ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه بین اکوادور و قطر برگزار می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.