سرمربی تیم ملی هلند می‌گوید که با وجود شروع نه چندان جالب شاگردانش در بازی برابر سنگال، نگران مغلوب شدن آنها نبوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوئیز فن‌خال سرمربی تیم ملی هلند پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر سنگال در بازی دوم گروه A جام جهانی تأکید کرد در هیچ مقطعی از بازی احساس نکرده که شاگردانش ممکن است بازی را ببازند.

فن‌خال که تیمش در نیمه اول ضعیف‌تر از حریف ظاهر شد و تا شش دقیقه به پایان هم به تساوی رضایت داده بود، گفت: من در هیچ مقطعی از بازی احساس نکردم که ممکن است بازی را ببازیم. با اضافه شدن ممفیس به ترکیب انتظار داشتم که به گل برسیم و این اتفاق هم رخ داد. او بازیکنی است که توانایی شکستن قفل بازی را در هر مقطعی دارد. کودی گاکپو هم نقش مهمی ایفا کرد نه فقط به خاطر زدن گل اول بازی. قبول دارم که ما به اندازه‌ای که من می‌‌خواستم خوب بازی نکردیم هرچند که با دیدن آخرین جلسه تمرینی تیم می‌شد انتظار چنین عملکردی را داشت.

فن‌خال افزود: من فکر نمی‌کنم که عملکرد‌ خوبی ارائه کرده باشیم، اما پتانسیل ارائه بازی‌های بهتر را داریم. البته فکر می‌کنم که بعضی از بازیکنان‌مان هم استرس داشتند. ما قبل از بازی به ورزشگاه آمده بودیم روی سکوها رفتیم و آنجا قهوه هم نوشیدیم، اما ظاهراً این کار هم خیلی برای کم کردن استرس آنها جوابگو نبوده است.

سرمربی سابق منچستریونایتد در پایان به تمجید از عملکرد دروازه‌بان تیمش آندریس نوپرت پرداخت و گفت: او مرتکب هیچ اشتباهی نشد. انتخاب او به‌عنوان دروازه‌بان اول تیم تصمیم درستی بود. او باز هم دروازه‌بان اول ما خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.