شاهزاده عبدالعزیز بن ترکی آل فیصل، وزیر ورزش عربستان، امیدوار است که کریستیانو رونالدو به لیگ این کشور ملحق شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان باعث شد که تحمل مدیران منچستریونایتد تمام شود و با توافقی مشترک و دو طرفه قراردادی که بیش از شش ماه از آن باقی مانده بود فسخ شود. 

این بازیکن پرتغالی حالا در حالی در جام جهانی 2022 قطر در ترکیب تیم ملی کشورش به میدان می‌رود که بازیکن آزاد به حساب می‌آید و هنوز مشخص نیست که باشگاهی که قرار است پس از پایان این مسابقات پیراهنش را به تن کند، چه باشگاهی است.

بسیاری از رسانه‌ها در روزهای اخیر از تلاش عربستان برای حضور او در لیگ این کشور با ارائه پیشنهادی با مبلغ هنگفت و سرسام‌آور به این بازیکن خبر داده بودند. 

شاهزاده عبدالعزیز که وزیر ورزش عربستان است در گفتگو با بی‌بی‌سی در این باره اظهار داشت:« هر اتفاقی ممکن است. من دوست دارم ببینم که رونالدو در لیگ فوتبال این کشور حضور دارد و در این مسابقات بازی می‌کند.»

او با اشاره به اهمیت حضور این بازیکن در عربستان گفت:« حضور او در این لیگ منافع بسیاری را به همراه دارد. او می‎‌تواند اکوسیستم ورزشی عربستان را تغییر دهد و الهام بخش جوانان در آینده باشد. او الگوی بسیار خوبی برای بسیاری از کودکان است و طرفداران بسیاری دارد.» 

رونالدو پیش از این در مصاحبه با مورگان تاکید کرده بود که تابستان امسال پیشنهادی از عربستان داشته اما تصمیم گرفته به آن جواب منفی دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.