کاپیتان تیم ملی فرانسه معتقد است که آدرنالین و هیجان فینال جام جهانی باعث می‌شود که همه هم‌تیمی‌هایش برای بازی آماده باشند، علی‌رغم اینکه بیماری چندین نفر از تیم را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شرایط در تیم ملی فوتبال فرانسه در آستانه دیدار نهایی خوب به نظر نمی‌رسد. روزنامه اکیپ فرانسه اعلام کرد که وضعیت در اردوی تیم ملی فوتبال فرانسه به خاطر ابتلای بازیکنان به ویروس آنفلوانزا بحرانی است.

هوگو لوریس در نشست خبری قبل از دیدار نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا علی‌رغم این شرایط بهترین بازی ممکن را انجام دهیم.  فکر می‌کنم به لطف آدرنالین و هیجانی که احساس می‌کنیم همه به اندازه کافی آماده خواهیم بود تا هر کاری که می‌توانیم برای پیروزی در این نبرد آخر انجام دهیم. احساس بسیار خوبی در اردو از ابتدای مسابقات در تیم ما وجود دارد. ما سعی می‌کنیم به بهترین شکل ممکن برای این مسابقه آماده شویم و کار را تمام کنیم. تمرکزمان را حفظ می‌کنیم و البته بسیار هیجان‌زده هستیم که این فینال را تجربه کنیم.

فرانسه می‌تواند روز یکشنبه در ورزشگاه لوسیل تاریخ‌ساز شود؛ جایی که با پیروزی برابر آرژانتین به اولین کشوری تبدیل می‌شود که پس از برزیل در سال ۱۹۶۲، از عنوان قهرمانی خود دفاع می‌کند. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.