آقای خاص پیشنهاد فدراسیون فوتبال پرتغال برای جانشینی فرناندو سانتوس را رد خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فدراسیون فوتبال پرتغال پس از پایان همکاری با فرناندو سانتوس حالا به دنبال استخدام جانشین اوست و ژوزه مورینیو یکی از کاندیداهای اصلی برای تبدیل شدن به سرمربی بعدی پرتغال است، اما حالا خبر می‌رسد که این مربی 54 ساله تمایلی به قبول این پیشنهاد ندارد. پیش از این روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داده بود که سران فدراسیون فوتبال پرتغال حتی به مورینیو پیشنهاد امکان مربیگری همزمان در تیم ملی پرتغال و تیم رُم را داده‌اند.

شبکه تلویزیونی «اسکای ایتالیا» گزارش داد؛ در حالی که فدراسیون فوتبال پرتغال سخت دنبال به خدمت گرفتن مورینیوست، سرمربی پیشین تیم‌های تاتنهام و منچستریونایتد قصد دارد این پیشنهاد را رد کند. او بابت اینکه فدراسیون فوتبال پرتغال وی را برای جانشینی سانتوس در نظر دارد، احساس غرور می‌کند، اما اعتقاد دارد هنوز زود است که در رده ملی به مربیگری بپردازد. آقای خاص می‌خواهد فقط روی تیم رُم تمرکز کند، چون معتقد است قبول سرمربیگری همزمان تیم ملی فوتبال کشورش می‌تواند توجه او را از جالوروسی دور کند.

مورینیو که در حال حاضر برای گذراندن تعطیلات کریسمس در پرتغال به سر می‌برد، با فرناندو گومز رئیس فدراسیون فوتبال پرتغال ملاقات خواهد کرد، اما او با احترام این پیشنهاد را رد خواهد کرد، هرچند ژوزه همچنان ایده مربیگری در رده ملی در آینده را در سر دارد.

کنفدراسیون فوتبال برزیل هم پس از قطع همکاری با تیته، ژوزه مورینیو را به‌عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سرمربیگری سلسائو در نظر دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.