یک شبکه اسپانیایی اعلام کرد که کیلیان ام‌باپه با وجود تمدیدکردن قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن همچنان در رویای حضور در رئال مادرید است و به همین خاطر دوست دارد که بار دیگر با پرس در تماس باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 و به  نقل از اسپورت، کیلیان ام‌باپه هدف بزرگ رئال مادرید در تابستان سال قبل بود. باشگاه رئال مادرید مدتهاست دوست دارد این بازیکن فرانسوی را جذب کند. او در بین هواداران رئال هم از محبوبیت بالایی برخوردار بود و نظرسنجی‌ها نشان می‌داد که گزینه ایده‌آل هواداران رئال برای تقویت خط حمله است. او با این حال قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کرد و در این تیم ماندنی شد تا مورد انتقاد تندی رئالی ها قرار گیرد.

ام باپه رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد که تاکنون به این عنوان دست پیدا نکرده است  این در حالی است که رئال رکورد دار قهرمانی در این رقابت بزرگ است.

شبکه دیفنسا سنترال اسپانیا مدعی شد که ام باپه همچنان رویای حضور در رئال مادرید را دارد و به همین خاطر دوست دارد که تماس های او با فلورنتینو پرس دوباره آغاز شود و او بار دیگر خود را در دل هواداران رئال جای دهد.

این شبکه اسپانیایی اعلام کرد که ام باپه قبل از اینکه قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند در ماه دو سه بار با فلورنتینو پرس از طریق اسکایپ صحبت می کرد و این مهاجم فرانسوی دوست دارد که بار دیگر با رئیس باشگاه رئال در تماس باشد تا او به رویای دوران کودکی خود برسد و پیراهن رئال را برتن کند.

ام باپه پیش از این اعلام کرده بود که رویای پوشیدن پیراهن رئال مادرید را در سر دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.