تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن در دیداری دوستانه به مصاف تیم منتخب بازیکنان الهلال و النصر می‌رود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که از ساعاتی بعد مراسم معارفه رونالدو در باشگاه النصر برگزار خواهد شد تا این بازیکن به صورت رسمی کار خود را در این‌ باشگاه عربستانی آغاز کند، برخی منابع خبری از دیدار دوستانه پاری‌سن ژرمن با منتخب النصر و الهلال خبر داده‌اند.

این دیدار پیش از این قرار بود در سال 2022 در ریاض برگزار شود اما این مسابقه به دلیل کرونا به تعویق افتاد و حالا به نظر می‌رسد بار دیگر برنامه‌ریزی‌های لازم برای این مسابقه صورت گرفته است.

پاری‌سن ژرمن برای برگزاری این مسابقه به عربستان سفر خواهد کرد تا در روز بیست و نهم دی ماه، به مصاف منتخب النصر و الهلال برود. دیداری که احتمالا آخرین تقابل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، دو فوق ستاره جهان فوتبال، با یکدیگر خواهد بود.

yp2ywypd

نکته جالب اینکه گفته می‌شد که باشگاه الهلال برای جذب لیونل مسی اقدام خواهد کرد و بسیاری فکر می‌کردند تقابل رونالدو و مسی، به این شکل صورت خواهد کرد اما حالا این دو فوق ستاره فوتبال دنیا، زودتر از تصورات به یکدیگر می‌رسد و این بازی را جذاب برگزار می‌کنند.

این در حالی است که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی یکی از کلاسیک‌ترین دوئل‌های تاریخ فوتبال را در بارسلونا و رئال، با یکدیگر رقم زده‌اند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.