سرخیو آگوئرو اعتراف کرد با دیدن پپ گواردیولا تصمیم گرفته به این زودی ها مربیگری نکند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از اسپورتال، سرخیو آگوئرو پنج سال را زیر نظر پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سپری کرد و در این مدت آنها با هم رابطه خوبی داشتند. در دوران آگوئرو در سیتی، او با زدن ۲۶۰ گل در ۳۹۰ بازی، به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه شناخته شد.

این بازیکن آرژانتینی تنها پنج ماه پس از ترک منچسترسیتی و پیوستن به بارسلونا، مجبور شد در سال ۲۰۲۱ به دلیل مشکلات قلبی از این ورزش کناره گیری کند.

با این حال، به نظر می رسد که او کمی مردد است که در آینده نزدیک مربیگری را شروع کند.

سرخیو آگوئرو گفت: دوست ندارم فعلا مربی شوم تا مثل پپ کچل شوم! او مطمئناً یک متفکر است. پپ خیلی سخت گیر است و شاید برای همین است که مربی موفقی است و قهرمانی های زیادی کسب کرده است. در تیم گواردیولا اگر وزن ایده آل شما ۷۹ تا ۸۰ کیلوگرم باشد و ۸۰ کیلو و ۱۰۰ گرم وزن داشته باشید، جریمه می شوید و بازی نمی کنید. در یکی از هفته‌های لیگ او گفت من تو را کنار گذاشتم زیرا این هفته چاق شدی.

زمانی که گواردیولا برای اولین بار سعی کرد آگوئرو را تمرین دهد، کمی تنش بین آنها وجود داشت. مهاجم سابق سیتی اعتراف کرد: در سال اول، لحظه ای که پپ به منچسترسیتی آمد، به من گفت: تو نمی‌توانی اینطور تمرین کنی.

من پاسخ دادم: اما من اینگونه تمرین می کنم، به روش خودم تمرین می کنم. اگر  بخواهید من را جریمه کنید مشکلی نیست اما راه خودم را می روم. به همین دلیل مشکلات زیادی داشتیم. به همین دلیل است که وقتی او آمد، من خیلی کم بازی کردم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.