شیاطین سرخ با کسب یک پیروزی خانگی برابر اورتون به‌عنوان اولین تیم به مرحله یک شانزدهم نهایی قدیمی‌ترین تورنمنت فوتبال جهان رسیدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در آغاز دور سوم (مرحله یک سی‌ودوم) رقابت‌های جام حذفی انگلیس، شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف اورتون رفت و میهمان خود را با نتیجه 3 بر یک شکست داد و از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

من‌یونایتد با گلزنی آنتونی در دقیقه 4 خیلی زود پیش افتاد، اما تنها 10 دقیقه بعد برتری‌اش را از دست داد چرا که دروازه‌اش توسط کانر کوادی باز شد. دفاع وسط اورتون در دقیقه 52 یک بار دیگر هم گلزنی کرد، اما این بار به نفع شیاطین سرخ و با اشتباه در بازی کردن دروازه خودی.

اورتونی‌ها در دقیقه 74 این بازی گلی‌ دیگر به ثمر رساندند، اما منچستری‌ها خوش‌شانس بودند که VAR‌ رأی به مردودی گل حریف داد. البته این پایان کار نبود و منچستریونایتد در دقیقه 7+90 از روی نقطه پنالتی توسط مارکوس رشفورد به گل سوم رسید و برتری خود را کامل کرد. به این ترتیب بازی با برتری 3 بر یک شیاطین سرخ به پایان رسید تا شاگردان اریک تن‌هاخ اولین تیم راه یافته به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس شوند.

امروز چندین بازی دیگر در دور سوم جام حذفی انگلیس برگزار می‌شود که در آخرین و مهمترین آنها لیورپول در آنفیلد از ساعت 23:30 میزبان ولورهمپتون خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.