پورتو در شروع دیدار با کاسا پیا از ملی‌پوش ایرانی خود بهره می‌برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در یکی از مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر پرتغال، تیم پورتو در حالی که مهدی طارمی را جزو فهرست نفرات خود دارد، از ساعت ۲۴ امشب(به وقت ایران) در ورزشگاه پینا مانیکی مقابل تیم رده پنجمی کاسا پیا قرار خواهد گرفت.

مهدی طارمی که در سه مسابقه اخیرشان در سه دیدار پایانی سال ۲۰۲۲ موفق به گلزنی مقابل ویزلا و ژیل ویسنته در لیگ‌کاپ و یک نمایش درخشان و هت‌تریک برابر آروکا در لیگ برتر پرتغال شد، امشب هم در نخستین بازی تیمش در سال نو میلادی یکی از ۱۱ بازیکن پورتو در جدال با کاسا پیا است.

ستاره ایرانی پورتو در ۱۴ مسابقه این فصل لیگ برتر پرتغال که حضور ثابت در ترکیب پورتو داشته، توانسته ۹ گل به ثمر رساند و پنج پاس گل بدهد که انگیزه زیادی دارد امشب هم در تقابل با کاساپیا آمار گل‌های این فصل خود را دو رقمی کند.

طارمی در سال ۲۰۲۲ بهترین دوران فوتبالی خود را تجربه کرد و در تمام رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شد و آقای گلی لیگ برتر پرتغال را در کنار کسب سه گانه همراه با پورتو به دست آورد که امسال هم برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کند.

تیم فوتبال پورتو با ۳۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفته که در صورت پیروزی مقابل کاسا پیا بالاتر از تیم براگا قرار می‌گیرد و در رتبه دوم می‌ایستد و همچنین فاصله پنج امتیازی با بنفیکا صدرنشین پیدا می‌کند.

0hje0zf4

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.