دیدارهای روز نخست از هفته هفدهم سری A ایتالیا با توقف اینتر در خانه مونتزا پس از پیروزی رقیب دیرینه‌اش به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در آغاز هفته هفدهم سری A ایتالیا، شب گذشته (شنبه) سه بازی برگزار شد که در آخرین آنها تیم فوتبال اینتر در خانه مونتزا به تساوی 2-2 رضایت داد. این نتیجه در حالی رقم خورد که نراتزوری تا واپسین دقایق برنده بازی بود.

اینتر با گلزنی متئو دارمیان در دقیقه 10 پیش افتاد، اما یک دقیقه بعد پاتریک سیوریا گل تساوی را برای مونتزا زد. تیم میهمان در دقیقه 22 گل دوم را زد و دوباره از تیم تحت تملک سیلویو برلوسکونی جلو افتاد. شاگردان سیمونه اینزاگی و هواداران اینتر آماده برپا کردن جشن دوازدهمین پیروزی فصل خود بودند که لوکاتا کالدیرولا دومین گل مونتزا را در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده زد و به این ترتیب بازی را به تساوی کشاند.

این نتیجه ساعاتی پس از آن رقم خورد که رقیب دیرینه اینتری‌ها یعنی یوونتوس که در جدول یک پله از آنها بالاتر بود، در دیداری خارج از خانه با تک گل دقیقه 86 دانیلو میهمانش اودینزه را شکست داده و توانسته بود فاصله‌اش را افزایش دهد و موقتاً به رده دوم جدول هم صعود کند. این هشتمین برد متوالی یووه بدون گل خورده در سری A بود، اتفاقی که آخرین بار در سال 2018 رخ داده بود. همچنین یوونتوس برای ششمین بار در این فصل پس از دقیقه 85 بازی‌‌هایش در سری A به گل رسید که بیش از هر تیم دیگری در کالچو بوده است.

به این ترتیب اکنون در جدول رده‌بندی سری A پس از ناپولی 41 امتیازی که 16 بازی انجام داده، یوونتوس با 37 امتیاز در رده دوم قرار دارد، میلان هم با 36 امتیاز از 16 بازی در جایگاه سوم است و اینتر 34 امتیازی جایگاه چهارم را در اختیار دارد.

امروز چند بازی دیگر در هفته هفدهم سری A برگزار می‌شود که زمان انجام مهمترین آنها به شرح زیر است:

لاتزیو - امپولی، ساعت 17:30

سامپدوریا - ناپولی، ساعت 20:30

میلان - رم، ساعت

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.