کریستیانو رونالدو برای اخرین سالهای فوتبالش راهی النصر عربستان شده است و حالا با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو به پردرآمدترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شده است. 

به گزارش فرتاک ورزشی،

رونالدو این روزها به همراه نامزدش جورجینا رودریگز و فرزندانش در ریاض مستقر شده است. کریستیانو و خانواده اش در حال حاضر در هتل "فور سیزنز" اقامت دارند که یکی از بلندترین برج های کشور عربستان است. در حقیقت کریستیانو برای خودش و خانواده اش، دوستانش و اعضای تیم امنیتی اش مجموعا 17 اتاق رزرو کرده است که همه امکانات در اختیار آنها قرار گرفته است.

ستاره پرتغالی دو طبقه از 99 طبقه هتل را اجاره کرده است. مشخص نیست که کریستیانو دقیقا کدام اتاق ها را اجاره کرده و نمی توان قیمت دقیقی را مشخص کرد اما به نظر می رسد که کریستیانو حدود ماهانه 285 هزار یورو برای اجاره این اتاق ها هزینه می کند. در حقیقت این هتل، چشم انداز خوبی به شهر ریاض دارد. بعضی از سوییت های هتل، دوطبقه و دوبلکس هستند و شامل رستوران، سالن پخش فیلم و یک دفتر خصوصی هستند. به نظر می رسد که کریستیانو با توجه به ثروتش بخشی از شیک ترین اتاق های این هتل را رزرو کرده باشد. این هتل غذاهای چینی، ژاپنی، هندی و خاور میانه ای را هم در اختیار مشتریانش قرار می دهد تا از اقامت در ان جا به نحو احسن لذت ببرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.